Особливий дизайн перил для сходів на замовлення в Запоріжжі

Виготовлення особливих поручнів за індивідуальним замовленням у Запоріжжі.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ажурные перила из нержавеющей стали
Перила с особым дизайном из нержавейки
Перила с особым дизайном из нержавеющей стали
Ажурные перила из нержавейки
Дизайнерские перила и лестницы из нержавеющей стали
Дизайн перил из нержавейки
Ажурные перила из нержавеющей стали
Перила с особым дизайном из нержавейки
Перила с особым дизайном из нержавеющей стали
Ажурные перила из нержавейки
Дизайнерские перила и лестницы из нержавеющей стали
Дизайн перил из нержавейки

Поруччя з особливим дизайном

Базові рішення універсальні та підходять для будь-яких груп приміщень (торгових, громадських, приватних). Але можливості компанії ЛегоСталь не обмежені стандартними шаблонами. Окрім типових конструкцій з металу, ми створюємо перила дизайнерські – ексклюзивні розробки, які добре доповнять реалізований концепт і стануть яскравою, унікальною деталлю, що підкреслює розкіш загальної композиції.

  • Матеріал нержавіюча сталь
  • Опційно ПВХ, скло, дерево
  • AISI 201 ціна договірна
  • AISI 304 ціна договірна

Гармонія якості та елегантності

Тонкі лінії складаються в химерний візерунок, що красиво обрамляє сходові марші. Для формування високоякісної міцної конструкції ми використовуємо власні напрацювання. Гарантія якості готового виробу базується на дотриманні таких принципів:
  • ретельний підбір матеріалів — співпрацюємо з провідними постачальниками, надійність яких успішно підтверджена роками плідної співпраці;
  • багатоетапний контроль — найсуворіша відповідність встановленим вимогам та стандартам, а також побажанням, озвученим замовником;
  • застосування технології холодного кування — обробка металопрокату не потребує його попереднього нагрівання.
Складні, нестандартні рішення нам під силу найнезвичайніші завдання. Над кожним виробом працює ціла команда, опрацьовуючи кожну деталь – продумавши дизайн поручнів сходів, довірте його нам, щоб підсумковий результат відповідав початковій ідеї.

ЛегоСталь: виготовлення дизайнерських перил для сходів

Створюючи сходові огорожі з особливим дизайном, ми гарантуємо майбутньому власнику не лише оригінальність конструкції, але її якість. Для комфортної взаємодії з клієнтами було розроблено просту, але ефективну схему роботи:
  • консультація — озвучимо ціни на виробництво та встановлення, виберемо зручний день для приїзду замірника, зафіксуємо побажання, щоб розрахувати приблизну вартість та назвати терміни виконання поставленого завдання;
  • виготовлення – покрокове втілення дизайнерської думки, формування орнаменту, підготовка конструкції до встановлення;
  • монтаж — доставка на об’єкт та надійна фіксація в заданому положенні.
Нас цінують за індивідуальний підхід та суворе дотримання умов договору. У компанії ЛегоСталь можна замовити у Запоріжжі дизайнерські перила з нержавіючої сталі, які стануть яскравою деталлю в оформленні приміщення.