Про компанію «ЛегоСталь»

Компанія «ЛегоСталь» займається виготовленням та монтажем виробів із нержавіючої сталі різного призначення з 2005-го року.

Днепр Крестьянский спуск, 3А

За 10 років роботи нашого підприємства було набуто безцінного досвіду з проектування, виготовлення та монтажу найскладніших сталевих конструкцій у найкоротші терміни. Наше підприємство готове надати Вам практично будь-яку продукцію, яка є на ринку: починаючи з найпростіших варіантів економ класу, закінчуючи ексклюзивними комбінованими виробами з металу, скла, дерева, ПВХ та полікарбонату.

На даний момент ми маємо 11 бригад висококваліфікованих фахівців, які працюють на постійній основі. Кожен працівник нашої компанії не тільки має багаторічний стаж, а й є в буквальному значенні фанатом своєї справи. У цьому ви зможете переконатись самі, замовляючи у нас перила для сходів.

Ми знаходимося у Дніпрі, і це досить зручно у географічному плані для нас та для наших замовників з інших областей України.

Чому ми займаємося нержавійкою?

Архітектурний конструктивізм, що зародився в середині XX століття, відкрив глибоку нішу для застосування такого матеріалу, як нержавіюча сталь. З появою нових технологій обробки металів, нержавіюча сталь ставала все більш доступною, і в дизайні багатьох споруд все частіше з’являлися металеві конструкції. Так, у сучасних офісних будинках, торгово-розважальних центрах та фінансово-кредитних установах, дерев’яні перила були остаточно витіснені поручнями з нержавіючої сталі.

Активне застосування нержавіючої сталі цілком виправдане її красою та практичністю. Конструкції з нержавіючої сталі надзвичайно стійкі до агресивних проявів навколишнього середовища. Прикладом цього є наші вуличні флагштоки, огорожі, відбійники, козирки, навіси та інші вироби.

Ми займаємося нержавійкою, тому що віримо, що за цим матеріалом архітектурне майбутнє Дніпропетровська, Харкова, Києва, Запоріжжя, Кіровограда, Полтави, Миколаєва, Одеси та інших міст України.

Замовники компанії “ЛегоСталь” – це українські будівельні компанії, а також корпоративні та приватні клієнти: люди середнього класу або забезпечені бізнесмени.

Замовивши наші вироби з нержавіючої сталі, ви можете розраховувати на:

Ексклюзивний зовнішній вигляд

Комфорт та безпека

Необмежений термін застосування

Гарантію 5 років