Огородження з нержавіючої сталі

Виготовимо огорожі з нержавіючої сталі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Переваги нержавіючих огорож

Виробничі цехи ЛегоСталь оснащені сучасним багатофункціональним обладнанням. Це уможливило застосування провідних технологій для створення вишуканих, а головне, одночасно практичних металовиробів. Конструкції, створені нашими майстрами, мають такі параметри:
 • антикорозійна стійкість – така опора не страшна іржа, тому її можна встановлювати навіть у приміщеннях з високим рівнем вологості, а також на балконах або відкритих ділянках, розташованих на узбережжі;
 • лаконічний зовнішній вигляд — металеві елементи виглядають солідно та дорого, а головне, підходять до оформлення внутрішніх приміщень або фасадів;
 • відсутність додаткових витрат — огорожа з нержавіючої сталі не потребує фарбування, спеціальної обробки або нанесення захисних складів.
Для балконів, літніх терас, сходових маршів, атріумів для будь-яких відкритих ділянок можна використовувати металеві обмежувачі. Така конструкція допоможе убезпечити простір, надавши його особливу розкіш.

Види металоконструкцій з нержавіючої сталі

Ми створюємо добротні конструкції, які здатні витримати постійне навантаження, а також експлуатацію в популярних закладах з великим потоком людей. Залежно від способу монтажу або архітектурних особливостей будівлі доступне виготовлення двох видів металовиробів:
 • Збірні. Нержавіючі огорожі формуються з окремих елементів, які надійно з’єднані один з одним. Такі системи актуальні на тих ділянках, де застосування зварювання є неприпустимим або зовсім не бажаним, наприклад, на сходах з натуральних матеріалів. Серед переваг цього варіанта можна виділити його надійність — якщо через роки конструкція втратить колишню міцність, то можна легко відновити правильну геометрію форм.
 • Зварювальні. Для встановлення обмежувачів використовується зварювальний апарат. Правильне оброблення поверхні дозволяє досягти бездоганної гладкості поверхні – ні найменших дефектів або слідів зварювальних швів. Кожен стик ретельно полірується, щоб готова огорожа сходів із нержавіючої сталі виглядала бездоганно.
Вибір обмежувачів залежить від низки факторів: розташування, форми, побажань майбутнього власника. Зварні огороджувальні системи дешевші за збірні, але не поступаються їм за стійкістю та міцністю.

Виробництво обмежувачів з нержавіючої сталі

Етапи виробництва сходових або балконних огороджувальних металоконструкцій включають комплексну взаємодію між виконавцем і замовником:
 • робота з проектною документацією, розробка дизайну майбутнього виробу;
 • проробка технічної частини (розміри, діаметр, висота огорож, тип монтажних кріплень);
 • виробництво основних деталей у точній відповідності до креслень;
 • доставка елементів на об’єкт, монтаж огорожі сходів із нержавіючої сталі.
Щоб замовити виготовлення металоконструкції, варто подати заявку – після її підтвердження менеджер зателефонує у робочий час, щоб докладно відповісти на запитання. Перед розробкою креслень майстри знімуть точні виміри, а також вислухають уподобання, побажання, рекомендації. Ми співпрацюємо з клієнтами лише на підставі офіційного договору, в якому за пунктами прописано всі деталі майбутньої взаємодії. Фахівці компанії ЛегоСталь суворо дотримуються встановлених термінів, приділяючи особливу увагу якості металовиробів, що створюються.

Спеціальна пропозиція від ЛегоСталь

Серед спектру доступних матеріалів ми вибрали саме нержавіючу сталь — і це стало раціональним, виправданим рішенням. Для нас важлива висока якість металовиробів, що створюються — опрацьовується, контролюється кожна деталь. Ми не тільки виготовимо довговічні перила та огорожі, але й готові запропонувати цілу низку вигод:
 • власне виробництво дозволило запропонувати найкраще співвідношення вартості та експлуатаційних характеристик готового виробу;
 • консультації, допомога у виборі, постійна взаємодія з клієнтами;
 • зручні способи оплати/доставки, що дозволяють надіслати продукцію до будь-якого регіону України.
Для наших фахівців не існує непереборних перешкод — ми працюємо з найскладнішими, нестандартними та оригінальними замовленнями, а підсумковий результат незмінно відповідає очікуванням. Щоб дізнатися докладніше, скористатися спеціальними пропозиціями, замовити сходові огорожі з нержавіючої сталі – зв’яжіться з нами, і менеджери запропонують найкращі рішення.