Паркувальні бар'єри

Виготовимо паркувальні бар'єри за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики
Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики

Паркувальні бар’єри

Паркувальний бар’єр – спеціальна огорожа, яка використовується для розмежування території, поділу її на окремі зони, виділення пішохідних доріжок. Металовироби виготовляються з нержавіючої сталі, що забезпечує їх надійність та довговічність незалежно від умов експлуатації.

 • Діаметр 76 мм
 • Товщина 2 мм
 • AISI 201 від 900 грн/м
 • AISI 304 від 980 грн/м

Характеристики металовиробів з нержавіючої сталі

Обмежувальні системи встановлюються на автостоянках, паркінгах, території житлових комплексів, а також торгових/ділових/розважальних центрів, на вокзалах і в аеропортах. Боллард має наступні експлуатаційні параметри:
 • зносостійкість – конструкція розрахована на тривалий період використання, довгий час вона не втрачає краси металевого блиску;
 • міцність — металовироб не псується, не деформується, не втрачає початкових характеристик;
 • практичність — поверхня не потребує очищення, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд навіть під впливом прямих сонячних променів.
Паркувальні стовпчики не потребують додаткового антикорозійного захисту або додаткової обробки. Нержавійці не страшна іржа навіть в умовах підвищеної вологості або при встановленні конструкції просто неба.

Види паркувальних огорож

Компанія ЛегоСталь виробляє різні типи огороджувальних систем – ми співпрацюємо з великими комерційними об’єктами та приватними клієнтами. Доступно виготовлення стаціонарних/висувних рішень, а також можливість замовити індивідуальний блокатор паркування, який буде встановлено на вибраній ділянці (на парковці біля ділового центру, у дворі багатоповерхового будинку). Це багатофункціональне рішення, яке призначене для виконання наступних завдань:
 • обмеження виділеної ділянки — гарний спосіб забронювати обраний вільний простір, щоб надалі не відчувати труднощів із пошуком місця для паркування;
 • запобігання угону — щоб убезпечити авто від зловмисників, потрібно використовувати комплексний захист, і компактний блокатор паркувального місця стане відмінним рішенням;
 • обмежувач в’їзду/виїзду — попереджувальні або забороняючі дорожні знаки на практиці часто є малоефективними, тому є сенс встановити міцні вироби з нержавіючої сталі.
Правильний монтаж забезпечує надійність конструкції. Її можна оснастити вбудованим або навісним замком – вибір залежить від переваг майбутнього власника та особливостей розміщення виробу.

Виробництво вуличних паркувальних огорож

Наші майстри створюють практичні якісні рішення, розраховані на багаторічну експлуатацію. Ми гарантуємо, що готовий бар’єр для паркування повністю виправдає витрати на його виготовлення за рахунок його довговічності та 100% відповідності заданим вимогам. Розмір елементів, як і відстань між ними залежить від призначення майбутньої металоконструкції. Довіряючи виробництво боллардів фахівцям ЛегоСталь, замовник отримує впевненість у надійності огорожі. Всі конструкції мають такі характеристики:
 • простість установки;
 • естетика;
 • стійкість до негативних зовнішніх впливів.
Для нас важливо створити практичну паркувальну огорожу, виконавши поставлене завдання на високому рівні. Власний склад матеріалів дозволяє приступити до роботи відразу після підтвердження замовлення, а також оперативно закінчити виготовлення потрібної кількості стовпчиків або бар’єрів з нержавіючої сталі.

Виробництво паркувальних огорож в Україні

Облаштування паркувальної зони або автостоянки не вимагатиме значних витрат при виборі раціональних та економічно доцільних рішень. Пластикові конструкції непрактичні, а бетонні огородження позбавлені мобільності. Серед доступних варіантів за всіма параметрами виграють обмежувальні стовпчики з нержавіючої сталі. Ми розробили зручний сценарій взаємодії з клієнтами, що уможливило надання бездоганного сервісу, який включає:
 • швидке підтвердження замовлення та оперативне виготовлення металовиробу за заданими параметрами;
 • зручні способи оплати та доставки готової продукції по Україні;
 • гарантія якості на паркувальні стовпи, що виготовляються, а також виконані на об’єкті роботи (розробка проекту, монтаж на об’єкті).
Ми виробляємо бар’єри та огорожі з нержавіючої сталі, ретельно продумуючи кожен елемент аж до дрібних деталей. Наші майстри готові до реалізації складних або нестандартних завдань, а також виконання замовлень у будь-яких обсягах: від створення одного блокатора для особистого користування до облаштування простору перед великим торгово-розважальним або спортивним комплексом. Зв’яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про доступні спеціальні пропозиції, а також дізнатися ціну на стовпчики для паркування — купити відповідний виріб можна на спеціальних умовах.