Флагштоки

Виготовлення та встановлення флагштоків з нержавіючої сталі в Україні.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Флагшток «Стандарт»

Флагштоки “Стандарт” – базова металоконструкція, яка стане оптимальним співвідношенням ціни та експлуатаційних характеристик. Секційна щогла може бути виконана у матовому або дзеркальному варіанті. Нержавіюча сталь містить високий відсоток хрому, що забезпечує антикорозійну стійкість поверхні. Вуличні системи кріплення прапорів складаються з кількох елементів:

  • відкидна основа;
  • секційна щогла;
  • роликовий механізм.

Конструкцію прикрашає оригінальний декоративний наверш, який виконаний у формі герба, геометричної фігури, плоских або об’ємних елементів. Ролики встановлені у верхній та нижній частині виробу – за допомогою цього простого механізму можна підняти прапор на задану висоту або опустити під час сильного вітру чи різкого погіршення погоди.

Конструкція ретельно продумана до найдрібніших деталей – відкидна щогла легко переходить у горизонтальне положення, що спрощує процедуру заміни прапорного полотна. Надійний цоколь забезпечує стійкість секційної щогли за будь-яких умов, у тому числі при сильних опадів (дощ, снігопад, град) — для фіксації основи використовується спеціальна система кріплень.

Флагшток «Супер Стандарт»

Флагшток “Супер Стандарт” – вдосконалена версія серії “Стандарт”. Це універсальне рішення, яке підходить для вертикального або горизонтального кріплення прапорного полотна. Відкидна щогла відрізняється простотою управління – основні маніпуляції займають мінімум часу і не вимагають жодних зусиль. Базові деталі металоконструкції:

  • секційна щогла;
  • цоколь;
  • наверші;
  • роликовий механізм;
  • трос.

Комплект спеціальних обтяжувачів забезпечує ідеально рівний натяг прапора. Можна використовувати додаткові опції, наприклад, захист від злому – кріплення встановлюються всередині секційної щогли, яка надійно закрита від сторонніх на замок, що забезпечує збереження прапорного полотна від зловмисників, що проникли на територію.

При виборі навершия є широкий спектр декоративних варіантів: куля, піраміда або інші об’ємні фігури. Якщо на флагштоку заплановано розміщення державного прапора, то верхня частина секційної щогли може бути оздоблена навершям у вигляді герба. Цей елемент повертається разом з тканинним полотном відповідно до напряму вітру — завдяки цьому прапор гарно майорить навіть за найменшого подиху.

Флагшток «Баннер»

Флагштоки вуличні, представлені в серії «Банер», призначені для вертикального розміщення тканинного полотна. За рахунок особливої ​​фіксації прапора він незмінно майорить навіть за повної відсутності вітру. Це забезпечує нескінченну демонстрацію вибраного зображення, тексту, рекламних елементів чи державної символіки. Конструктивні особливості цього типу металевих систем для кріплення прапорів:

 • міцна, зносостійка секційна щогла, якій не страшна іржа або механічні пошкодження;
 • надійна основа, яка забезпечує стійкість металоконструкції в будь-яких кліматичних умовах (сильні вітри, негода);
 • практичні обтяжувачі, які забезпечують бездоганний вертикальний натяг полотна.

Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі: практична, виготовлена ​​в матовому або глянсовому виконанні, здатна служити десятиліттями. Найсуворіше дотримання стандартів якості – гарантія довговічності готового металовиробу. Стабільність та стійкість вуличних систем кріплення прапорного полотна забезпечує особлива технологія монтажу – секційна щогла буде міцно закріплена на бетонній основі.

Флагшток «Супер Баннер»

“Супер Банер” – вигідна пропозиція для тих, хто планує купити флагшток вуличний. Це вдосконалена модифікована серія, яка одержала максимальну кількість додаткових опцій. Стандартна металоконструкція включає:

 • зручна відкидна основа;
 • міцна секційна щогла (дзеркальна або матова – залежить від способу обробки);
 • надійний, стійкий цоколь;
 • красиве оригінальне навершшя.

У комплект поставки входить і прихована система кріплень, практичний трос, а також обтяжувач. Серед відмінних параметрів цієї конструкції – особливе розташування прапора, яке має на увазі розтягування полотна по всій довжині горизонтальної щогли. Зображення або текст, нанесені на тканину, добре помітні в будь-яку погоду, незалежно від сили або напрямку вітру. Відкидна основа забезпечує просту заміну прапора – для цього не потрібно застосування будь-яких спеціальних пристроїв.

Наші майстри подбають про те, щоб створити високоякісний металовироб з нержавіючої сталі: розміри, розташування, особливості кріплення та інші нюанси будуть докладно узгоджені із замовником та після затвердження всіх умов фахівці приступлять до виробництва конструкції.