Поручні для інвалідів та дітей

Виготовлення та встановлення поручнів для інвалідів та дітей за індивідуальним замовленням в Україні

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей
Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей

Поручні для інвалідів та дітей

Сходові марші, як і пологі майданчики, — ділянки підвищеної небезпеки. Подолати круті прольоти може бути складно навіть дорослій людині, а для малюків це зовсім не рідко стає непосильним завданням. Металева огорожа для сходів від дітей не тільки забезпечує безпеку під час пересування сходами, а й виступає як зручне поручня, за яке можна триматися під час руху вгору або вниз.

Захисні обмежувачі монтуються по обидва боки сходів чи пандусу. Щоб конструкція була безпечною, а головне, виконувала задані функції, при розробці металовиробу важливо врахувати важливі тонкощі:

  • перила повинні складатися з двох рівнів — додаткові поручні відрізняють менший діаметр, тому дитині буде зручно за них триматися;
  • мінімальна висота огорож становить близько 90 см — це перешкоджає випадковому виїзду або падінню за межі пандусу або сходового маршу, а також забезпечує зручну опору під час руху;
  • обов’язковий достатній відступ від стіни — інакше рука зачіпатиме поверхню за межами поручня, що створить значні незручності.

Щоб правильно спроектувати огородження пандусів для інвалідів, важливо отримати точні виміри похилого майданчика. Доступне комплексне замовлення: виготовлення одночасно пологої металоконструкції та поручнів для неї значно спростить поставлене завдання.

Перила для пандусів та сходів

Ми виготовляємо вироби з нержавіючої сталі, які підходять для експлуатації в будь-яких умовах. Такі рішення встановлюються у закладах, призначених для дітей (школи, дитячі садки, установи, що розвивають), а також у поліклініках, лікарнях та на будь-яких комерційних об’єктах (торговельні, ділові, розважальні центри). Доступні два види рішень:
  • Внутрішні – такі опори встановлюються в під’їздах багатоквартирних будинків, у заміських котеджах, міжповерхових просторах або для поділу загальної площі на кілька окремих функціональних зон.
  • Вуличні – монтуються при вході в будинок, вздовж сходів/пандусів. Не потребують додаткового догляду або спеціальної обробки, оскільки мають антикорозійну стійкість.
Поручні для інвалідів з нержавіючої сталі – це міцна, надійна металоконструкція, яка підходить для встановлення в місцях з великим потоком людей. Вона встоїть під навантаженням, не деформується, збереже початковий блиск і сяйво – і питання облаштування вхідної групи буде закрито на довгостроковий період.

Скільки коштує огорожа сходів від дітей?

Вартість виготовлення виробів з нержавіючої сталі залежить від заданих експлуатаційних параметрів:
  • довжина;
  • товщина;
  • матеріали, що використовуються;
  • технологія виробництва;
  • особливості монтажу.
Менеджери компанії зроблять попередні розрахунки на етапі узгодження умов замовлення, а також назвуть орієнтовну ціну виконання поставленого завдання. Можливе створення нестандартних металоконструкцій за кресленнями, наданими замовником, — наші майстри точно виконають замовлення з урахуванням чинних стандартів якості та надійності. Відповідно, від складності проекту залежить загальна сума підсумкових витрат на запобігання сходам від дітей (виробництво, доставка, фінальний монтаж безпосередньо на об’єкті).