Відбійники з нержавіючої сталі

Виготовимо відбійники з нержавіючої сталі за індивідуальним замовленням.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Отбойники для стен
Отбойники для колонн
Отбойники из нержавейки
Отбойники в магазин
Отбойники для стен
Отбойники для колонн
Отбойники из нержавейки
Отбойники в магазин

Відбійники з нержавіючої сталі

Щодня сотні людей відвідують торгові центри — пересуваючись від магазину до магазину, покупці нерідко зачіпають предмети обстановки, стіни, колони, плінтуси, що призводить до псування цих елементів.

 • Діаметр 51 мм
 • Товщина 2 мм
 • AISI 201 від 650 грн/м
 • AISI 304 від 700 грн/м
Спеціальні відбійники, виготовлені з нержавіючої сталі, фіксуються на потрібній висоті, запобігаючи можливим механічним пошкодженням, випадковим деформаціям, ударам або подряпинам. В результаті, всі витрати на виробництво захисних обмежувачів окупаються сповна, адже їх установка допоможе заощадити на ремонті, а також уникнути додаткових витрат.  

Відбійники з нержавіючої сталі: види та призначення

Огороджувальні металоконструкції виготовляються у різних форматах: товщина, довжина, а також інші параметри виробу залежать від його майбутнього розташування та конструктивних особливостей. Майстри ЛегоСталь виготовляють такі обмежувачі:
 • Меблеві — призначені для захисту стелажів або вітрин, обгинають меблі по периметру, щоб запобігти можливим ударам (наприклад, наїзд магазинним візком). Відбійник повністю повторює форму предметів, може бути розташований на потрібній висоті.
 • Настінні — зазвичай встановлюються у закладах громадського харчування (кафе, ресторани, бістро). Вони здатні вберегти дороге внутрішнє оздоблення, тим самим значно продовживши термін служби. А головне, нержавіюча сталь із легким металевим сяйвом добре доповнить будь-яке оформлення зали (класика, лофт, ганьби-тік).
 • Підлогові — саме кути та колони псуються насамперед, а власнику закладу доводиться знову витрачати гроші на нову плінтуси та відновлення внутрішніх елементів. Міцні огорожі захистять поверхні від ударів чи відколів.
Елементи з нержавіючої сталі монтуються не тільки в торгових точках, але і в розважальних зонах, наприклад, на фуд-кортах. Відбійники з нержавіючої сталі можна встановити в місцях загального користування, наприклад, в зонах очікування, просторих холах, ліфтах або міжповерхових просторах. Кожен виріб ретельно опрацьовується, підбираються параметри та розміри з урахуванням очікуваного навантаження – майстри подбають про те, щоб конструкція протягом багатьох років виконувала задані функції.

Відбійники з нержавіючої сталі для складських приміщень

Для навантаження та вивантаження товарів використовується спецтехніка, яку відрізняє маневреність та функціональність. Але найменші помилки в управлінні цим транспортом можуть призвести до його пошкоджень, а також псування внутрішньої обробки приміщень. Металоконструкції, виготовлені з нержавіючої сталі, мають наступні експлуатаційні параметри:
 • міцність – не псуються, не деформуються, можуть бути встановлені всередині або зовні основної будови;
 • зносостійкість — нержавіюча сталь не страшна корозія, вона не потребує фарбування або додаткової зовнішньої обробки;
 • вологостійкість – колесовідбійники не зіпсуються під впливом тривалих опадів (дощі, снігопади), а також можуть бути встановлені в будівлях з високим рівнем вологості або промислових приміщеннях.
Тип, розташування та інші особливості металоконструкції підбираються з урахуванням майбутнього місця кріплення. Виріб можна закріпити вздовж стіни, навколо колон або зафіксувати на паркані – майстри виконають монтаж, забезпечивши міцність і надійність огорож, що використовуються.

Дорожні відбійники: сфера застосування

Паркувальні зони повинні бути додатково розмежовані на кілька окремих ділянок: для стоянки транспорту, пішоходів, комфортного в’їзду або виїзду. За допомогою спеціальних захисних конструкцій з нержавіючої сталі можна вберегти від можливих пошкоджень та придорожніх об’єктів, а також запобігти наступу небезпечної аварійної ситуації. Відбійники на дорозі потрібні, головне — замовити надійний, практичний варіант, розрахований на багаторічну експлуатацію. Ми розробляємо багатофункціональні конструкції, які використовуються для поділу простору, обмеження в’їзду, а головне створення безпечних умов як для водіїв, так і для пішоходів. Готові вироби мають такі переваги:
 • універсальність — доступна установка на будь-яких ділянках, у тому числі просто неба;
 • простість монтажу – конструкцію легко зафіксувати в потрібному положенні, а також демонтувати за необхідності;
 • надійність — на паркування, як і на територію торгових центрів, заїжджають різні види транспорту (фури, легкові автомобілі, спецтранспорт, мікроавтобуси), тому так важливо, щоб металоконструкція була правильно спроектована і зафіксована, тому вона встоє навіть при перевищенні допустимого навантаження .
Зв’яжіться з нами, щоб замовити дорожній відбійник або придбати спеціальні обмежувачі для встановлення у внутрішніх приміщеннях. Менеджер докладно розповість про умови співпраці, зробить попередні розрахунки, а також відповість на всі питання, що виникають.