Пандуси для інвалідів

Виготовимо пандуси для малорухливих груп населення за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Сфера застосування пандусів для інвалідів

Похилі площини забезпечують можливість безперешкодного в’їзду чи виїзду будь-які комерційні об’єкти. Варіанти застосування металоконструкції цього типу досить численні:
 • залізничні вокзали, автовокзали, аеропорти;
 • лікувальні заклади (поліклініки, лікарні, діагностичні/реабілітаційні центри);
 • торговельні, розважальні заклади, підприємства громадського харчування, готелі;
 • громадські приймальні, державні установи.
Крім похилого майданчика достатньої ширини, а також розташованої під заданим кутом, додатково має бути встановлена ​​огорожа пандуса. Для коротких ділянок можна використовувати поручні з нержавіючої сталі, дерева або ПВХ, а для облаштування повноцінної зони заїзду на інвалідному візку монтують перила з двома або декількома ригелями.

Види пандусів для маломобільних груп населення

Пологі конструкції представлені у двох варіантах – підбір відповідної системи залежить від місця її майбутнього розміщення:
 • Стаціонарна система – майданчик фіксується на заданій ділянці поверхні. Довжина, ширина, рівень нахилу залежать від параметрів вхідної групи або сходів. Можливе виготовлення металовиробу, який забезпечить комфортний проїзд одразу для двох дитячих чи інвалідних візків. По обидва боки від похилої площини встановлюються огорожі чи поручні.
 • Відкидний пандус — такі рішення є актуальними для багатоквартирних будинків. У проміжку між вхідними дверима та ліфтом розташований сходовий марш, який стане непереборною перешкодою для людей з обмеженими можливостями. Мобільні рішення кріпляться до стіни і легко змінюють положення при необхідності.
Універсальним рішенням для виробництва пандусів стане нержавіюча сталь. Цьому матеріалу не страшні значні навантаження, як і активна щоденна експлуатація, – він має хороші параметри зносостійкості, не деформується, не псується і зберігає первісний вигляд протягом кількох десятиліть.

Пандуси для складу

Для зручного розподілу продукції у складських приміщеннях, а також облаштування зони в’їзду/виїзду монтуються мобільні або стаціонарні рішення. Оптимальне рішення – металевий пандус, який закріплений на потрібних ділянках простору. Виробництву конструкції передує ціла низка розрахунків — надмірний нахил створить небезпечні умови під час роботи спецтехніки. Саме тому розробкою металовиробів, призначених для складу, займаються досвідчені професіонали, яким добре знайомі тонкощі виконання поставленого завдання.

Скільки коштує виготовлення пандусу для інвалідів?

Співпрацюючи з виробником, замовник отримує можливість замовити конструкцію із нержавіючої сталі на спеціальних умовах. У розрахунку вартості будуть враховані такі параметри:
 • конструктивні особливості металовиробу;
 • кількість використаних матеріалів;
 • складність виконання поставленого завдання;
 • витрати на доставку та монтаж на об’єкті.
Щоб дізнатися докладніше та отримати розрахунок на пандус для інвалідів (ціна, терміни виготовлення), потрібно вказати місце розташування похилого майданчика (у під’їзді, перед входом до будівлі, на складі, у внутрішніх приміщеннях будівлі). Вироби з металу з урахуванням довгострокової перспективи обходяться дешевше за саморобні рішення, адже нержавіюча сталь відрізняє довговічність, міцність і надійність.

Де в Україні замовити пандуси для інвалідів?

Створення безпечного середовища для людей з обмеженими можливостями є ключовим показником зрілого суспільства. Облаштування спеціальних похилих майданчиків на об’єктах міської інфраструктури це корпоративна соціальна відповідальність великих компаній. ЛегоСталь виробляє пандуси з нержавіючої сталі, надаючи комплексне обслуговування:
 • Виїзд на об’єкт для отримання точних вимірів та розробка проекту майбутньої споруди.
 • Виготовлення стаціонарної або відкидної системи, а також спеціальних рішень для складських приміщень.
 • Доставка металоконструкції до місця встановлення. Монтаж, що забезпечує її надійність та тривалий період служби.
Щоб замовити та встановити пандус у під’їзді, на сходах або перед вхідними дверима, зв’яжіться з нами. Співпрацюємо з фізичними та юридичними особами з різних регіонів України, надаючи сервіс на стабільному високому рівні та контролюючи якість виготовлення на всіх етапах виробництва.