Поруччя для сходів

Ми займаємося виготовленням та монтажем нержавіючих перил для сходів усіх можливих типів та конфігурацій.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Перила для лестницы

Поруччя для сходів із нержавіючої сталі – практичні системи для оформлення міжповерхових просторів або крутих, похилих ділянок. Для виготовлення сходових огорож використовуються певні марки сталі. Наявність сучасного обладнання уможливило створення всіх типів поручнів/перил:

  • З нержавіючої сталі – металоконструкції доступні в матовому або дзеркальному варіанті. Щоб зробити підйом-спуск сходами безпечним, встановлюються внутрішні захисні елементи (вертикальні балясини або горизонтальні ригелі) – кількість підбирається виходячи з розміру, висоти, розташування сходів.
  • Скляні – нержавіючі поручні добре гармонують із гарними вставками зі скла. Внутрішня частина – багатошаровий варіант (триплекс) або загартована поверхня. Обидва матеріали добре витримують механічні дії, а головне підходять для активної експлуатації.

Грамотний монтаж забезпечує надійне кріплення конструкції на заданій ділянці – перила не розхитуються і не втрачають стійкості навіть через тривалий відрізок часу.

Поруччя для сходів від компанії «ЛегоСталь»

jdan's test 3

Компанія Legosteel виготовляє металовироби з нержавіючої сталі для всіх типів сходів: косоурних, тітивних. Вартість роботи буде визначена після погодження умов замовлення: довжина, висота, кількість сходових прольотів, вигини та кут нахилу. Класичні рішення представлені в середньому діапазоні цін, але для вишуканого та нестандартного оформлення внутрішніх переходів варто віддати перевагу кованим виробам. Налагоджена взаємодія з найбільшими постачальниками матеріалів стає головною гарантією високої якості виробів і дозволяє встановити чесні ціни на перила для сходів у приватному будинку та для комерційних об'єктів.

Перила с ригельным наполнением

Поруччя з нержавіючої сталі

найпоширеніший та універсальний варіант

Поручень из нержавейки

Поручни из нержавейки

дозволять реалізувати огорожу у будь-якому архітектурному стилі

Перила со стеклом

Комбинированные перила со стеклом

дозволять реалізувати огорожу у будь-якому архітектурному стилі

Перила для инвалидов

Поруччя для інвалідів

забезпечать додаткову безпеку людям з обмеженими можливостями

Кованые перила из нержавейки

Поруччя з кованим наповненням

дозволять зробити ваші сходи унікальними у своєму роді.

Ми пам’ятаємо,

на виробництві затверджено власні стандарти якості, що уможливило виготовлення надійних сходових поручнів та огорож, термін експлуатації яких обчислюється десятиліттями. Замовнику надається цикл послуг: від розробки проекту до фінального виїзду на об’єкт бригади кваліфікованих майстрів для виконання монтажних робіт.

Репутація – запорука якості

Незалежно від обсягів замовлення та складності поставленого завдання, ми приділяємо максимум уваги кожному клієнту. На етапі безкоштовної консультації будуть детально узгоджені всі умови, виконано попередній розрахунок, а після підтвердження всіх деталей, креслення надходять у роботу.

На відміну від хромованих виробів, які через короткий проміжок часу втратить первісну красу, сталеві рішення розраховані на тривалу службу. Всі матеріали закуповуються у надійних постачальників і зберігаються на власному складі компанії, що уможливило оперативне виготовлення сходових поручнів або інших металовиробів. Для складу, для офісу, приватного будинку чи торговельно-розважального комплексу – ми підберемо та реалізуємо оптимальні рішення.

Міцність нержавіючої сталі

Поруччя для сходів металеві – це міцна система, яка добре поєднується з будь-якими інтер’єрними стилями (лофт, класика, хай-тек). Такі огорожі витримують навіть значні навантаження, що уможливило їх встановлення на комерційних об’єктах з великим потоком людей.

Нержавіюча сталь не потребує спеціального догляду, вона легко очищається, а головне зберігає бездоганний зовнішній вигляд упродовж десятків років. Крім класичних рішень, доступні огорожі з нестандартним дизайном, виконані за індивідуальним проектом.

Конструкції підходять для домашніх сходів, а також установки поза приміщенням (вхідна група, відкриті ділянки простору).

Комплексний підхід

До нас приходять з ідеєю чи побажаннями, повністю довіряючи розробку майбутнього металовиробу кваліфікованим майстрам. На об’єкт виїжджає замірник, щоб отримати точні розміри сходових маршів – на підставі цього будуть розроблені докладні креслення, щоб майстри могли розпочати роботу.

Ми постійно підтримуємо на складі достатній запас матеріалів, оперативно приступаючи до виробництва відразу після надходження замовлення. Для виготовлення поручнів або огорож використовуються тільки якісні матеріали – підберемо ту марку нержавіючої сталі, яка підійде, виходячи з розташування конструкції (всередині/на вулиці), а також вимог, заданих замовником.

Монтаж на об’єкті проводиться у суворій відповідності до чинних норм та стандартів – спеціальна система кріплень забезпечить стійкість поручнів та огорож.

ЛегоСталь: перила и ограждения для лестниц в Украине

Ми розробимо поручні для сходів у приватному будинку, які ідеально доповнять обраний інтер’єрний концепт. Працюємо з прямими та гвинтовими сходами – серед десятків доступних типових шаблонів ми підберемо відповідний, або запропонуємо оригінальний дизайнерський варіант. Ефективність нашої роботи базується на строгому дотриманні наступних принципів:

  • Якість – детально опрацьовуємо кожну деталь майбутнього візерунка, ретельно обробляємо поверхню, використовуємо спеціальні кріплення, що забезпечують надійність сходових огорож.
  • Оперативність – до нас звертаються, коли потрібно терміново та «на вчора». Швидкість виготовлення не позначиться на якості – дотримуємося встановленої технології, контролюючи всі етапи виробничого процесу.
  • Індивідуальний підхід – до заміського котеджу, для дачі, для ділового центру, торгових комплексів або будь-яких інших будівель, ми підберемо металовироби, які повною мірою виконуватимуть задані функції.

Після обговорення умов проекту буде виконано детальні розрахунки: спочатку враховуємо всі статті витрат, щоб наочно продемонструвати замовнику вигоди майбутньої співпраці. Після затвердження кошторису та проекту, майстри приступлять до створення металоконструкції.

Legosteel: 5 етапів співпраці

Для комфортної взаємодії з клієнтами, ми розробили спеціальну схему, яка включає п’ять ключових етапів співпраці:

  • Ідея – обговорюємо концепцію виробу для відкритих або закритих сходів, вибираємо параметри огорож або перил (з профільних труб, зі скляними вставками, ковані);
  • Заміри – на об’єкт приїжджає майстер, який вивчить архітектурні особливості будівлі, оцінить параметри сходових маршів;
  • Підготовчі роботи – опрацьовуються креслення, створюється проект металоконструкції, прораховуються витрати на матеріали та послуги, які будуть виконані на об’єкті;
  • Виробництво – майстри виготовлять перила за заданими параметрами;
  • Монтаж – металовироб буде доставлено на об’єкт і встановлено на внутрішніх сходах (міжповерхових або на мансарду) або перед входом до будівлі.

Важливе кожне замовлення – гарантуємо якісне, своєчасне виконання поставленого завдання, а майстри готові до реалізації складних, нестандартних проектів. Щоб дізнатися докладніше, зробити попередні розрахунки, замовити перила, поручні чи огорожі в Україні – зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації, протягом якої менеджер докладно відповість на всі запитання.