Виготовлення металоконструкцій в Запоріжжі

Приємна прохолода та бездоганна гладкість металу – створюємо безпечні поручні, які стануть новим словом у дизайні внутрішніх чи зовнішніх сходів. З ригелями, на балясинах, зі скляними вставками втілюємо будь-які ідеї.

Флагштоки з нержавіючої сталі

Сяйво металевого блиску і прапор, що гордо майорить у піднебессі — виробляємо високоякісні флагштоки для розміщення державної символіки або рекламних матеріалів.

Козирки та навіси

Практичні рішення для оформлення ґанку та простору перед входом у будівлю, автонавіси, навіси над басейнами та терасами. Поєднання полікарбонату та нержавійки - конструкції, які служать десятиріччями.

Інші нержавіючі вироби

Довірте нам ідею — і ми перевершимо очікування. Пандуси, відбійники, обмежувачі – будь-які вироби з нержавіючої сталі та комбінованих матеріалів. Для нас немає неможливого, і це підтверджує бездоганну репутацію.

 • 10років роботи
 • 11робочих бригад
 • 88об'єктів за рік

Виготовлення та монтаж виробів з нержавіючої сталі та чорного металу

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Що ми робимо?

Компанія ЛегоСталь виробляє внутрішні та вуличні металоконструкції: перила, поручні, пандуси, відбійники, навіси. Над кожним виробом працює команда майстрів, які контролюють найдрібніші деталі, що приділяють особливу увагу якості, а також безпеці готового виробу. Елементи з нержавіючої сталі за рахунок правильної обробки, а головне, спеціальні технології виробництва десятиріччями виглядають бездоганно, виконуючи задані функції.

Перила з нержавіючої сталі

Виготовляємо всі види металоконструкцій: з ригелями (двома або декількома), на балясинах (одинарних або подвійних), з круглих та профільних труб. Поруччя можуть бути встановлені на вулиці або у внутрішніх приміщеннях.

Крім класичних рішень з нержавіючої сталі, виробляємо комбіновані системи, доповнені багатошаровим (триплекс) або загартованим склом.

Пристенні поручні

На закритих сходах, огороджених стінами по обидва боки, встановлюються додаткові опори, що спрощують підйом/спуск сходами. Виробляємо металовироби з нержавіючої сталі, а також дерев’яні або ПВХ-поручні. За рахунок надійної фіксації така конструкція витримує навіть сильне навантаження.

Сходові огорожі

Щоб створити безпечні умови для пересування сходами, виготовляються надійні обмежувачі. Виробляємо зварні системи з нержавіючої сталі, які підходять для встановлення як усередині, так і зовні будівлі. Доступні безпечні огорожі для балконів, а також вхідні групи будівель — наші майстри успішно реалізували сотні складних, нестандартних проектів.

Флагштоки

Секційні щогли для фіксації прапорів представлені у чотирьох варіантах конструктивного виконання: “Стандарт”, “Супер Стандарт”, “Банер”, “Супер Банер”. Усі флагштоки виготовляються із високоякісної нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску. Крім стандартних рішень, доступні для замовлення спеціальні опції: антивандальний захист, відкидна система.

Козирки та навіси

Виготовляємо козирки для захисту та декоративного оформлення елементів вхідної групи: одно- або двосхилі, металоконструкції з додатковим посиленням. Каркас виготовляється з нержавіючої сталі, а основна частина — з полікарбонату (прозорого або кольорового). Доступні для замовлення практичні автонавіси, а також купольні конструкції для терас/басейнів.

Наші переваги

Компанія «ЛегоСталь» – один з провідних виробників перил та сходових огорож з нержавіючої сталі у Дніпропетровській області.

Поручень з нержавійки
Перила из нержавейки на улице
Ограждение из нержавейки

Мінімальне замовлення

Приймаємо замовлення на перила та огорожі з нержавіючої сталі починаючи з 1 п/м.

Оперативність

Вам терміново потрібно встановити перила з нержавіючої сталі? Ви звернулися за адресою!

Кваліфікація

Робочі бригади зі стажем не менш аніж 8 років до Ваших послуг.

Гарантія

Надаємо гарантію на вироби від 5 років.

Індивідуальний підхід

Ми завжди уважно прислухаємось до побажань кожного клієнта.

Власний транспорт

Жодних сторонніх підрядників з транспортних компаній. Ми гарантуємо надійність та швидкість доставки.

Приклади робіт

Сталевий каркас для басейну у Піщанці

Подробнее
Аквапарк Днепр

Работы в Днепровском Аквапарке по обустройству ограждений различных локаций, лестниц и пандусов

Подробнее
Перила из нержавейки: переход поручня с площадки на лестницу

Роботи в Декор Студії Акварель з облаштування огорож сходів проводились у листопаді 2019 року.

Подробнее
Винтовые перила из нержавейки

Работы в частном доме на ул. Достоевского по обустройству перил из нержавеющей стали для винтовой лестницы

Подробнее

Наші розцінки

Яким би не був обсяг замовлення, наша вигідна система знижок та зручна фінансова політика припаде до вподоби кожному архітектору, дизайнеру, корпоративному клієнту або приватній особі.

Для тих, хто збирається замовити поручні або будь-які інші вироби від компанії «ЛегоСталь», завжди є спеціальні пропозиції.

Як ми працюємо

Приймаємо замовлення будь-яким зручним для Вас способом.

Ви можете зателефонувати за номером

Або надіслати електронного листа

Відправляємо на об'єкт фахівця для проведення вимірів та детальної оцінки майбутньої конструкції

На основі звіту замірника, а також індивідуальних побажань клієнта щодо дизайну, розробляємо план робіт

Розраховуємо вартість та терміни

Підготовляємо матеріали до відправки

Доставляємо вироби та інструментарій на об'єкт

Виготовляємо монтаж

Виготовлення та монтаж металоконструкцій у Запоріжжі

ЛегоСталь – це команда, що виготовила тисячі метрів поручнів і поручнів, що створює практичні автонавіси та козирки для вхідної групи, пандуси/огорожі, призначені для маломобільної групи населення, а також флагштоки, відбійники, стовпчики для паркування та інші вироби з нержавіючої сталі. Сучасне обладнання, власні розробки, а головне, досвід роботи в цій галузі уможливили виготовлення металоконструкцій будь-якої складності — втілюємо стандартні рішення та дизайнерські задуми.

Перила, поручні та сходові огорожі

На складі компанії зберігається достатній запас матеріалів, тому після підтвердження замовлення наші майстри оперативно розпочнуть його виконання. За роки роботи ми розробили десятки шаблонів, які стануть основою майбутнього виробу. Фахівці модифікують стандартну конструкцію, доповнюють її, щоб вона відповідала параметрам замовлення. Для відкритих, напіввідкритих та закритих сходів ми виготовляємо:

 • Огородження — зроблять підйом безпечним, убережуть дітей від випадкових падінь, запобігнуть настанню нещасного випадку. Встановлюються не лише на сходових маршах, а й на балконах, а також відкритих просторах.
 • Перила/поручні — міцна, міцна опора, монтаж якої виконується за допомогою спеціальних фіксаторів, що забезпечують її стійкість навіть під впливом значного навантаження (одночасне піднесення сходами великої кількості людей).

Виготовляємо перила з ригелями або на балясинах, комбіновані системи зі скляними елементами. Внутрішній простір металовиробу заповнить багатошаровий триплекс або загартоване скло — ми підберемо варіант, який підходить з урахуванням призначення, а також розташування конструкції.

Пандуси та поручні для інвалідів

Впровадження корпоративних стандартів уможливило надання довгострокової гарантії якості на металовироби та роботи, що виконуються на об’єкті. Ми виробляємо конструкції, здатні забезпечити безпечну обстановку, а головне комфортне пересування маломобільних груп населення:

 • Поручні — захищають простір сходових маршів, а також виступають як додаткова опора в процесі пересування.
 • Пологі конструкції — виготовляємо як стаціонарні, так і відкидні рішення, підбираючи пандус відповідно до архітектурних особливостей будівлі. Доступні спеціальні системи не тільки для людей з обмеженими можливостями, але й для проїзду дитячих колясок, організації/облаштування складських просторів.

Створюючи пандуси, ми ретельно прораховуємо параметри конструкції (кут нахилу, довжину, ширину, наявність додаткового майданчика для заїзду/розвороту).

Виготовлення флагштоків

Виробляємо системи фіксації прапорів із нержавіючої сталі, які підходять для експлуатації у будь-яких погодних умовах. Високий рівень вологості, різкі перепади температур, негода – зовнішні фактори не зіпсують щоглу, вона встоїть навіть за сильних вітрів. Надійність металоконструкції забезпечує сукупність факторів:

 • флагштоки виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі;
 • особлива технологія виробництва та обробки, що забезпечує гладкість щогли, відсутність найменших дефектів або зачіпок;
 • правильний монтаж на спеціально підготовлену бетонну основу.

Доступні чотири різні види систем кріплення прапорів, які розрізняються за способом кріплення полотна, його розташуванням, а також іншим конструктивним особливостям. Ми розробимо металовироб, який на 100% відповідатиме вимогам майбутнього власника.

Козирки та навіси з нержавіючої сталі

Ми виготовляємо просторі навіси, а також практичні козирки, які встановлюються над ганком. Надійність конструкції забезпечує поєднання двох міцних, практичних, довговічних матеріалів:

 • нержавіюча сталь — має антикорозійну стійкість, не псується від дощу, граду або снігу, відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та навантажень;
 • полікарбонат — матеріал легко очищується, швидко висихає, має достатню міцність, не псується під впливом прямих сонячних променів.

Міцний каркас, надійний купол – така конструкція стоятиме роками, не потребуючи ремонту або заміни. Ми розробляємо козирки та навіси для дач, котеджів, приватних будинків, комерційних чи громадських об’єктів.

Відбійники та паркувальні стовпчики

Паркувальні бар’єри – особлива серія металовиробів з нержавіючої сталі, яка дозволяє розділити загальний простір на окремі функціональні зони. А для встановлення всередині будівлі з метою захисту предметів обстановки від пошкоджень ми виготовляємо спеціальні відбійники:

 • настінні;
 • меблеві;
 • підлогові.

Наші фахівці готові докладно відповісти на всі питання, зробити попередній прорахунок ціни, розповісти про спецпропозиції — телефонуйте вже зараз, щоб дізнатися про деталі та погодити умови майбутнього замовлення.

Статті

Підбір сходових огорож: професійні рекомендації

Для безпечного пересування сходами необхідно обладнати її...

Процес виготовлення сходів із нержавіючої сталі

Як головні складові елементів сходових конструкцій виступають...

Основні переваги низів стійок

До переважних особливостей низів стійок можна відносять...