Перила для сходів у Запоріжжі

Ми займаємося виготовленням та монтажем нержавіючих перил для сходів усіх можливих типів та конфігурацій у Запоріжжі

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Перила для лестницы

Перила для сходів – це зручний поручень, декор та захисна огорожа. Потужності компанії ЛегоСталь уможливили створення практичних металовиробів для всіх типів сходових маршів:

  • відкриті — класичні перила з нержавіючої сталі або комбіновані варіанти із внутрішньою скляною частиною (багатошаровий триплекс або загартоване скло);
  • напіввідкриті — на стіну кріпляться надійні поручні, а з іншого боку монтуються поручні, що виступають одночасно в ролі обмежувача простору;
  • закриті — для безпечного пересування сходами встановлюються поручні з нержавіючої сталі, дерева або ПВХ.

Ми розробляємо металоконструкції для гвинтових та прямих сходів, створюємо елементи в сучасних стилях (лофт, ганьби-тік), комбінуємо різні групи матеріалів. Для домашніх сходів або вхідних груп — втілимо будь-які дизайнерські рішення, незалежно від складності поставленого завдання.

Перила для сходів від компанії LegoSteel

jdan's test 3

Послуги повного циклу уможливлюють виготовлення безпечної, високоякісної конструкції на вигідних умовах. Для складання кошторису будуть використані такі параметри: конфігурація - розташування, довжина, діаметр поручнів, кількість вигинів; дизайн – наявність додаткових елементів, скляних вставок, нестандартних рішень; робота - складність виготовлення, доставка на об'єкт та подальша установка. Щоб замовити поручні для сходів у приватному будинку або вибрати конструкцію для громадських закладів, можна вивчити орієнтовні ціни. Остаточні цифри будуть озвучені після розробки креслень та проведення розрахунків.

Перила с ригельным наполнением

Перила з ригельним наповненням

найпоширеніший та універсальний варіант

Поручень из нержавейки

Поручні з нержавіючої сталі

забезпечать безпеку при спуску або підйомі

Перила со стеклом

Комбіновані поручні зі склом

дозволять реалізувати огорожу у будь-якому архітектурному стилі

Перила для инвалидов

Поруччя для інвалідів

забезпечать додаткову безпеку людям з обмеженими можливостями

Кованые перила из нержавейки

Поруччя з кованим наповненням

зроблять ваші сходи унікальною у своєму роді

Ми пам’ятаємо,

наша мета – виготовлення безпечних металоконструкцій, розрахованих на багаторічний період експлуатації. На вироби надається довгострокова гарантія якості. Ми використовуємо тільки високоміцні матеріали, суворо дотримуючись технології виробництва та монтажу, щоб створити безпечні, надійні поручні, поручні або огорожі для сходових прольотів.

Елегантна лаконічність

Вишукані, стильні поручні з нержавіючої сталі будуть доречними в будь-якому інтер’єрі. Можна вибрати класичний варіант або віддати перевагу металоконструкції з профільних труб, представлені в матовому та дзеркальному форматі.

Поручням не потрібне фарбування, спеціальне покриття, додаткова обробка — поручні для сходів металеві бездоганні навіть через щоденну активну експлуатацію. На відміну від хромованих виробів, нержавіюча сталь не втрачає блиску, не покривається подряпинами і служить десятиліттями.

Доступні типові проекти та дизайнерські рішення – ми працюємо із замовленнями будь-якої складності, створюючи вишукані візерунки сталевих ліній, які прикрасять сходові прольоти.

Гарантована якість

Працюємо швидко і продуктивно, суворо дотримуючись термінів, прописаних у договорі. На складі компанії постійно зберігається запас металопрокату, тому нашим замовникам не витрачати час на очікування. Оперативність не вплине на якість — керівний склад контролює кожен етап процесу виготовлення та подальшої установки металовиробу.

Особливу увагу приділено проектуванню майбутньої конструкції. Майстри розроблять надійну систему для косоурних або тітивних рішень та міцно зафіксують її за допомогою спеціальних кріплень, які забезпечать зносостійкість, стійкість та безпеку сходових огорож.

Оперативне виготовлення

Ковані вироби, комбіновані рішення або традиційні сталеві конструкції – ми створюємо будь-які поручні для сходів. Металеві вироби вимагають дотримання особливої ​​технології виробництва, яку ми незмінно дотримуємося.

Після узгодження замовлення на об’єкті буде знято виміри, а майстри візьмуться за роботу, складаючи креслення, ведучи розрахунки, підбираючи матеріали, які будуть використані для створення поручнів або огорож. Виготовляємо варіанти для внутрішніх переходів, драбин на мансарду, для входу в будівлю. Ряд декоративних деталей ми замовляємо у суміжних цехах або у постійних постачальників — це уможливило втілення будь-яких, найнестандартніших і найскладніших ідей.

ЛегоСталь: перила для сходів у Запоріжжі

Щоб забезпечити безпеку при подоланні крутих сходів, потрібно встановити надійні перила: з ригелями, на балясинах, зі скляними вставками. Металовироби з нержавіючої сталі можна встановлювати як у будинку, так і на вулиці – вони витримають експлуатацію в будь-яких умовах:

  • рясна вологість — поручні можна встановити у санвузлі, біля басейну або на відкритих ділянках території;
  • механічні пошкодження – поверхні не страшні удари, подряпини, відколи або вм’ятини, вона не облазить і не деформується з часом, зберігаючи початкову форму;
  • сонячні промені — вироби з металу не вицвітають, не вигоряють і не втрачають основних властивостей.

Поруччя для сходів у приватному будинку будуть спроектовані з урахуванням внутрішнього оздоблення приміщень та потреб мешканців будівлі. Якщо в сім’ї є маленькі діти, можна встановити додатковий поручень на невеликій висоті від підлоги, щоб зробити рух сходами зручнішим і безпечнішим.

Від ідеї до реалізації

Після отримання заявки виготовлення до роботи приступає досвідчена команда. Наші спеціалісти:

  • підготують макет майбутнього виробу, за необхідності внесуть доповнення, затвердять готове креслення;
  • виготовлять металовироб, ретельно опрацьовуючи найдрібніші деталі майбутньої конструкції;
  • приїдуть на об’єкт, щоб виконати фінальні завдання (установку, фіксацію).

Зателефонуйте нам для отримання додаткової інформації та замовлення сходових поручнів або поручнів у Запоріжжі, і ми оперативно приступимо до виробництва металовиробу.