Навіс для автомобіля За статистикою проведеною інформаційно-аналітичною групою Auto-Consulting, кожен четвертий мешканець України є власником особистого автомобіля . Багато хто чув про таке надзвичайне явище, як чоловіча любов до свого “залізного коня”. Практично кожен із цих чоловіків готовий виявити до нього турботу, оберігаючи від впливів навколишнього середовища: атмосферних опадів та тривалого ультрафіолетового випромінювання. Подібно до приручених коней давнини, для того, щоб залізний кінь міг служити людині, їй необхідні – сучасні навіси для авто.

Для зведення таких навісів використовують звичні покрівельні матеріали – профнастил або металочерепицю, проте все більшу популярність у XXI столітті набирає такий матеріал, як полікарбонат.

Перевагою цього матеріалу перед традиційними є:

  • Зовнішній вигляд. Різноманітність форм, відтінків і кольорів дозволяє вписатися в будь-який екстер’єр, будь то в місті або на природі.
  • Освітленість. У денний або навіть сутінковий час майданчик буде освітлений сонячним промінням.
  • Захист від ультрафіолетового випромінювання. Спеціальна плівка на поверхні полікарбонату відображає УФ, захищаючи лакофарбове покриття та оптику припаркованого автомобіля.

Вибираючи навіс для автомобіля, важливо заздалегідь врахувати його габарити. Знаючи ширину машини і додавши до неї як мінімум по 80 см з обох боків для безперешкодного відкриття дверей, можна розрахувати ширину майбутньої конструкції. Висота зазвичай становить щонайменше 2,5 метрів. Якщо автомобілів кілька і конструкція вимагає великої площі, то доцільно відмовитися від центральних опорних стовпів, а навіс зміцнити фермами.

Визначившись з габаритами, слід вибрати тип навісу. Як вже було сказано раніше, полікарбонат відкриває широкі дизайнерські можливості, проте, крім суто естетичних переваг, важливо також врахувати напрямок схилу для води. Це залежатиме від особливостей місця, в якому буде встановлений навіс і від того, прилягатиме навіс до будинку чи ні. Багато дачників звикли набирати дощову воду в бочки на полив, а значить і навіс треба буде спроектувати так, щоб вода в потрібному напрямку.

Хочете купити навіс з полікарбонату, але вагаєтесь у виборі? За плечима фахівців компанії ЛегоСталь понад сто проектів із виготовлення навісів різноманітних конфігурацій. Ми завжди готові допомогти нашому замовнику підібрати необхідний варіант.