Вхідні козирки з полікарбонату Для зручного відвідування будівель у негоду над дверима встановлюють вхідні козирки з полікарбонату на металевій основі. Ці пристрої дозволяють людям зупинитися, щоб, наприклад, дістати ключі, скористатися домофоном, скласти парасольку або просто зателефонувати. Використання козирків для вхідних груп магазинів – це не лише турбота про комфорт відвідувачів, а й можливість привернути увагу.

З моменту запуску технічно придатного полікарбонату в промислове виробництво в 1958-му році німецькою компанією “BAYER” і подальшого винаходу стільникового (ячейкового) полікарбонату ізраїльською компанією “Polygal” в 1976-му році , цей матеріал набув поширення у всіх сферах людської діяльності. Висока міцність і ударна в’язкість дозволяють йому виступати замінником скла там, де це доцільно.

Широке використання полікарбонату в конструкціях козирків над ганком цілком виправдане можливістю застосування різних форм (пологи, односхилі, похилі, округлі), товщин, відтінків і кольорів. Як основа (скелета) може служити нержавіюча сталь, чорний метал або кування. Виробництво та монтаж козирків передбачає використання спеціального оснащення та додаткових матеріалів: з’єднувальних профілів, ущільнювачів, шайб під саморізи тощо.

Процес установки полікарбонату на каркас вимагає від монтажника спеціальних знань про даний матеріал, адже такі помилки, як, наприклад, свердління під невірним кутом або неправильна орієнтація панелей при проектуванні може завдати непоправної шкоди всієї конструкції при першому ж потраплянні під дощ.

На щастя для Вас, фахівці компанії «ЛегоСталь» мають достатній досвід роботи з полікарбонатом, і Вам не доведеться турбуватися про подібні проблеми. Ми раді запропонувати послуги з виробництва та монтажу козирків, здатних укрити від будь-яких атмосферних опадів.