Монтаж флагштока У цій статті наведено короткий алгоритм того, як ми робимо монтаж флагштоків.

Найпершою дією повинен бути вибір правильного місця для встановлення флагштока. Головним призначенням флагштока, безумовно, є демонстрація прапора, а значить і місце має бути таким, щоб прапор міг побачити максимальну кількість людей.

Дуже важливо перед встановленням правильно розташувати шарнір для безперешкодного підйому та опускання щогли. Якщо флагшток має фіксатор для шнура або кнехт, слід заздалегідь забезпечити вільний доступ до нього.

При монтажі кількох флагштоків, що стоять поруч, зверніть увагу на розміри прапорів. Відстань між щоглами потрібно розраховувати так, щоб полотнища не торкалися будь-якого вітру.

Після того, як підібрано відповідне місце, можна приступати до монтажу.

Насамперед потрібно вирити яму, діаметр і глибина якої залежать від висоти флагштока.

Залежність габаритів фундаменту від висоти флагштока
Висота флагштока 6 м 8 м 9 м 10 м 12 м
Мінімальний діаметр фундаменту, мм 300 300 300 400 400
Мінімальна глибина фундаменту, мм 800 800 900 1000 1200

Установка бетонної основи та болтів повинна проходити за принципом прямолінійності. Розташувавши фіксуючі болти та шарнірний каркас у ямі, заливаємо розчин бетону М-200. Стрижень з різьбленням має бути на висоті не менше 80 мм над основою, а з його зовнішнього боку залишалося щонайменше 5 см бетону в запасі.

Після того, як бетон застигне (3-5 днів, залежно від погодних умов), за допомогою шарніра в основі, піднімаємо та фіксуємо щоглу в перпендикулярному положенні щодо землі.

Фахівці компанії «ЛегоСталь» із задоволенням проконсультують наших клієнтів щодо монтажу флагштоків, якщо клієнт виявить бажання встановити флагшток самостійно.