Перила з нержавіючої сталі в Дніпрі “Днепропетровск – наш город непростой!”

Дніпро – промислове місто-мільйонник з інфраструктурою, що активно оновлюється. Пройшовши через кризу 90-х, у ХХІ столітті він отримав довгоочікуваний приплив економічних сил. Свідченням цього є зведені в період з 1997 року до нашого часу будівлі, виконані в незвичних досі архітектурних напрямках пізнього модернізму, а також постмодернізму: ЖК «Вежі», РЦ «Менора», ПАТ «Київстар» та багато інших.

Саме тому перила з нержавійки в Дніпрі неухильно заповнюють екстер’єр та інтер’єр міських споруд. Деякі стилі, наприклад, Хай-Тек, неможливо уявити без застосування нержавіючої сталі з її холодним блиском, що манить.

Навіть якщо не брати до уваги зовнішній вигляд, нержавіюча сталь лідирує за показниками надійності серед інших матеріалів для виготовлення огороджувальних конструкцій. Алюміній має схильність до деформації, дерево дуже чутливе до навколишнього середовища, а скло не завжди підійде як до місця, так і за ціною.

Дніпропетровська компанія «ЛегоСталь» займається встановленням перил, поручнів та огорож з нержавіючої сталі, комбінуючи їх з такими матеріалами, як скло, дерево, ПВХ та іншими. Наші фахівці допоможуть підібрати якісні комбіновані перила для Вашого інтер’єру, про що свідчать фотографії. наших робіт.

Перила з нержавіючої сталі в Дніпрі Огородження з нержавіючої сталі в Дніпропетрі Огородження з нержавіючої сталі в Дніпрі

Наші перила з нержавіючої сталі красиві і міцні завдяки особливому шліфуванню зварного шва та контролю якості відповідно до чинних норм СНіП.

Наші телефони:

Наш e-mail:

[email protected]