Поручні для інвалідів та дітей у Києві

Виготовлення та встановлення поручнів для інвалідів та дітей за індивідуальним замовленням у Києві

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей
Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей

Поруччя для інвалідів та дітей

Навіть прямі сходи можуть становити небезпеку та створювати певні незручності при подоланні чергового прольоту. Спеціальна огорожа для сходів від дітей запобігає можливим падінням або настанню нещасного випадку. Опорні металоконструкції виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, яка добре витримує інтенсивну експлуатацію, а головне підходить для встановлення як у приватних будинках, так і в комерційних будівлях (офіси, торгові центри, дитячі освітні заклади).

 • Поручень
 • Стійка
 • Ригель
 • AISI 201 ціна договірна
 • AISI 304 ціна договірна
Обов’язковий достатній відступ від стіни – від 4,5 см. Ця вимога діє для гладких поверхонь, а для шорстких проміжків збільшується. Опорна металоконструкція повинна бути довшою за сходові прольоти — точні розміри майбутнього виробу будуть озвучені після виїзду замірника на об’єкт.

Сходові перила/огорожі: норми

Існують певні стандарти, на які орієнтуються майстри при розробці, виготовленні, монтажі готових металовиробів. Створення надійних рішень, що відповідають архітектурним особливостям будівлі, базується на таких правилах:
 • Двохуровневі огорожі безпечні, тому добре підходять для встановлення в дитячих розвиваючих/навчальних центрах, дошкільних, а також лікувальних закладах, реабілітаційних клініках (відновлення після травм або перенесених хвороб).
 • Огородження сходів від дітей складається з двох поручнів. Верхня частина опори кріпиться на висоті 900 мм, додаткова – на 700 мм. Це зручно — навіть малюки чи люди з обмеженими можливостями можуть комфортно подолати підйом/спуск (сходами чи пандусом).
 • Товщина перил підбирається виходячи з рекомендованих параметрів, а також переваг замовника (діаметр нижнього поручня може бути зменшений у порівнянні з основним).
 

Види поручнів/огорож для сходів

На власному складі компанії завжди зберігається достатній запас матеріалів, що дозволяє майстрам оперативно розпочати виробництво сходової огорожі. Ми виготовляємо металовироби з нержавіючої сталі – універсального, зносостійкого, довговічного матеріалу. Поруччя для дітей або інвалідів представлені у двох варіаціях, вони відрізняються розташуванням та конструктивними особливостями:
 • Внутрішні поручні або обмежувачі — встановлюються в під’їздах, на сходових маршах, розташованих усередині будівель, переходах між основними частинами будівлі, похилими ділянками або вільними просторами.
 • Вуличні металоконструкції – монтуються на вхідній групі, вздовж сходів або пандусів, відкритих ділянках території (щоб розмежувати окремі функціональні зони).
Майстри компанії ЛегоСталь виготовляють усі види поручнів, а також спеціальні рішення для МГН (маломобільних груп населення). Ми готові до виконання складних або нестандартних замовлень — кожен металовироб створюється точно за заданими параметрами, проходить комплексну багатоетапну перевірку, що дає можливість гарантувати клієнтам високу якість, а головне, безпеку готового виробу.

Переваги поручнів з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь — матеріал, який служить протягом багатьох років. Він не дряпається, не псується, не вигоряє, на ньому практично непомітні сліди щоденної експлуатації – це одне з найвигідніших практичних рішень. Огородження пандусів для інвалідів, а також безпечні сходові поручні, виконані з цього матеріалу, мають наступні експлуатаційні характеристики:
 • міцність — металоконструкція не деформується, не псується, добре витримує будь-які навантаження, підходить для встановлення в місцях із великим потоком людей;
 • довговічність — поручні витримують тривалу дію прямих сонячних променів, не вицвітаючи, не втрачаючи легкого металевого блиску;
 • антикорозійна стійкість — відсутність іржі навіть за умов підвищеної вологості (на території басейнів, спортивних комплексів, у санвузлах, душових кімнатах).
Незалежно від місця розміщення поручнів нержавіюча сталь буде оптимальним рішенням для їх виробництва. З урахуванням принципів раціональності, а також економічної доцільності, такий тип металоконструкцій стане вигідним придбанням, яке швидко окупиться за рахунок тривалої служби виробу.

Скільки коштують огорожі з нержавіючої сталі?

Вартість розраховується залежно від розмірів виробу, діаметра основного/додаткового поручня, параметрів основних елементів конструкції. Для кожного сходу або пандусу підбираються відповідні захисні огородження, продумується і прораховується кожна деталь. Щоб замовити міцні, безпечні сходові огорожі або поручні для інвалідів з нержавіючої сталі, зв’яжіться з нами за вказаними контактними телефонами. Менеджер безкоштовно проконсультує, відповість на всі питання, підбере відповідний за форматом/розміром варіант металовиробу, а також проведе попередній розрахунок вартості, призначивши зручний день для прибуття майстрів на об’єкт.