Виготовлення металоконструкцій в Києві

Міцні, практичні металоконструкції, що підходять для розміщення в будинку чи на вулиці. Створюємо зносостійкі, надійні поручні та огородження, призначені для відкритих/закритих сходових маршів: ригельні, на балясинах, з профільних труб.

Флагштоки з нержавіючої сталі

Яскравий прапор на фоні синього неба – спосіб заявити про себе, задіявши додаткові рекламні площі. Виготовимо зручні у використанні металовироби, здатні десятиліттями витримувати будь-які негативні зовнішні дії.

Козирки та навіси

Автонавіси або стильні рішення для оформлення вхідної групи будівлі - високоміцний каркас з нержавіючої сталі у поєднанні з листовим полікарбонатом, встановлений на терасі, над басейном або перед входом, забезпечить ефективний захист від сонця та негоди.

Інші нержавіючі вироби

Створюємо будь-які вироби з металу, суворо контролюючи якість кожному виробничому етапі. Виготовимо внутрішні та вуличні металоконструкції, які розраховані на багаторічний період активної щоденної експлуатації.

 • 10років роботи
 • 11робочих бригад
 • 88об'єктів за рік

Виготовлення та монтаж виробів з нержавіючої сталі та чорного металу

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Що ми робимо?

LegoSteel – провідний виробник металоконструкцій із нержавіючої сталі. Ми виготовляємо міцні та надійні вироби, які розраховані на експлуатацію протягом багатьох років. Від вибору матеріалів до дотримання технології монтажу контролюємо кожен виробничий етап, що дозволило гарантувати якість, а головне, довговічність нашої продукції.

Перила з нержавіючої сталі

Для відкритих сходів розробляються зручні опори, які убезпечать і спростять підйом сходами, ставши важливою деталлю внутрішнього оформлення міжповерхового простору. Поруччя з нержавіючої сталі добре підійдуть і для облаштування вхідної групи будівлі.

Доступні металовироби на одинарних/подвійних балясинах з двома, трьома або великим числом ригелів, а також конструкції, виконані з профільних труб. Оригінальна ідея – вишукані ковані вироби, а також комбіновані варіанти зі скляними вставками або самонесучим загартованим/багатошаровим (триплекс) склом.

Пристенні поручні

Міцні опори встановлюються перед підйомом на ганок, уздовж пандусів або закритих сходів. Ми виготовляємо поручні з нержавіючої сталі, дерева, полівінілхлориду (полімерні елементи доступні в різних відтінках). Спеціальна система кріплень забезпечить надійність та довговічність такої опори навіть при щоденній експлуатації конструкції.

Огородження для сходів або балконів

Відкриті тераси, балкони, сходові марші – це небезпечні ділянки, які вимагають встановлення міцних огорож з нержавіючої сталі. Металоконструкції підходять для внутрішньої, а також зовнішньої установки навіть під постійним впливом прямих сонячних променів або в умовах підвищеної вологості матеріал не псується, не вигоряє, зберігає початкову форму.

Флагштоки

Стійкі, ідеально гладкі щогли для встановлення рекламних чи національних прапорів. Виробляємо чотири види вуличних флагштоків: “Стандарт”, “Банер”, Супер Стандарт”, “Супер Банер”.

Базові системи можуть бути вдосконалені за рахунок додаткових функцій, таких як відкидна система секційної щогли, декоративні наверши, антивандальний захист.

Козирки та навіси

Кольорові або прозорі козирки з нержавіючої сталі та полікарбонату встановлюються над ганком — створюємо односхилі/двосхилі рішення, а також каркаси з додатковим посиленням. Виробляємо автонавіси, а також купольні металовироби, які призначені для басейнів та відкритих просторів.

Наші переваги

Компанія «ЛегоСталь» – один з провідних виробників перил та сходових огорож з нержавіючої сталі у Дніпропетровській області.

Поручень з нержавійки
Перила из нержавейки на улице
Ограждение из нержавейки

Мінімальне замовлення

Приймаємо замовлення на перила та огорожі з нержавіючої сталі починаючи з 1 п/м.

Оперативність

Вам терміново потрібно встановити перила з нержавіючої сталі? Ви звернулися на адресу!

Кваліфікація

Робочі бригади зі стажем не менше 8 років до Ваших послуг.

Гарантія

Надаємо гарантію на вироби від 5-ти років.

Індивідуальний підхід

Ми завжди уважно прислухаємось до побажань кожного клієнта.

Власний транспорт

Жодних сторонніх підрядників з транспортних компаній. Ми гарантуємо надійність та швидкість доставки.

Приклади робіт

Сталевий каркас для басейну у Піщанці

Подробнее
Аквапарк Днепр

Работы в Днепровском Аквапарке по обустройству ограждений различных локаций, лестниц и пандусов

Подробнее
Перила из нержавейки: переход поручня с площадки на лестницу

Роботи в Декор Студії Акварель з облаштування огорож сходів проводились у листопаді 2019 року.

Подробнее
Винтовые перила из нержавейки

Работы в частном доме на ул. Достоевского по обустройству перил из нержавеющей стали для винтовой лестницы

Подробнее

Наші розцінки

Яким би не був обсяг замовлення, наша вигідна система знижок та зручна фінансова політика припаде до вподоби кожному архітектору, дизайнеру, корпоративному клієнту або приватній особі.

Для тих, хто збирається замовити поручні або будь-які інші вироби від компанії «ЛегоСталь», завжди є спеціальні пропозиції.

Як ми працюємо

Приймаємо замовлення будь-яким зручним для Вас способом.

Ви можете зателефонувати за телефоном

Або надіслати електронного листа

Відправляємо на об'єкт фахівця для проведення вимірів та детальної оцінки майбутньої конструкції

На основі звіту замірника, а також індивідуальних побажань клієнта щодо дизайну, розробляємо план робіт

Розраховуємо вартість та терміни

Підготовляємо матеріали до відправки

Доставляємо вироби та інструментарій на об'єкт

Робимо монтаж

Виготовлення та монтаж металоконструкцій у Києві

Виготовлення металоконструкцій – послуга, на якій спеціалізується команда ЛегоСталь. Ми виготовляємо міцні, практичні системи з нержавіючої сталі, призначені для встановлення всередині або зовні будівлі. Виробничі потужності компанії уможливили створення високоякісних виробів, які відповідають найвищим вимогам та стандартам. Ми готові до виконання складних нестандартних замовлень, включаючи виробництво дизайнерських поручнів, а також спеціальних рішень, призначених для маломобільної групи населення.

Металовироби для сходів та балконів

Раціональна організація простору, створення комфортних умов це завдання, з якими впорається бригада кваліфікованих майстрів. Ми виробляємо різні групи металоконструкцій:

  • Перила – зручні округлі опори або рішення з профільних труб. Встановлюються на відкритих ділянках, щоб захистити простір сходових прольотів. Доступні класичні перила з нержавіючої сталі, а також скляні огорожі.
  • Пристинений поручень — міцні, надійні, зносостійкі конструкції з ПВХ, дерева або нержавіючої сталі, які монтуються на стіну.

 

 • Обмежувачі – особлива група металовиробів, які фіксуються за допомогою спеціальних кріплень. Огородження монтуються на терасах, балконах та крутих сходах, щоб убезпечити виділену ділянку.

 

Нержавіючі системи практичні, вони мають антикорозійну стійкість, стійкі до впливів (волога, УФ-промені, перепади температурних показників).

Металоконструкції для людей з обмеженими можливостями

Усього пара сходів перед входом до будівлі, і на інвалідному візку не вдасться подолати цю ділянку. Пологі майданчики встановлюються перед ганком, на сходах, у внутрішніх приміщеннях (санвузли). Для маломобільних груп населення ми виготовляємо:

 • Пандуси — стаціонарні або мобільні (відкидні) металоконструкції з прямими похилими ділянками, окремими поворотними майданчиками та огорожами. Похилі елементи розробляються з урахуванням стандартів, що діють, монтуються під певним кутом. Для складських приміщень, навантаження/вивантаження, а також розподілу товарів створюються спеціальні системи, що дозволяють грамотно організувати виділений простір, створивши для працівників комфортні умови.
 • Поручні — одинарні або подвійні опорні металоконструкції, що монтуються вздовж пологих майданчиків.

Створення особливих умов для людей з обмеженими можливостями – одна з ключових відмінностей лояльного, толерантного, шанобливого ставлення до інвалідів суспільства. Ми виготовляємо металоконструкції для торгових центрів, розважальних закладів, лікувальних закладів.

Виробництво флагштоків

Секційні щогли з нержавіючої сталі міцні та довговічні – їх можна встановити на будь-якій відкритій ділянці. Ми створюємо практичні конструкції з металу, які мають наступні експлуатаційні характеристики:

 • особливі системи фіксації — навіть за відсутності вітру полотно буде закріплене в заданому положенні;
 • міцна основа — забезпечує стійкість щогли, уможливлюючи монтаж на будь-яких поверхнях;
 • спеціальна обробка — конструкцію не потрібно фарбувати або покривати захисними засобами, протягом десятиліть вона виглядатиме бездоганно.

Флагштоки створюються за параметрами, озвученими замовником. Стандартні рішення можуть бути покращені або модифіковані за рахунок внесення конструктивних змін до базових шаблонів.

Відбійники, паркувальні бар’єри

Паркувальні стовпи та відбійники — «перешкоди» з нержавіючої сталі, які використовуються для розмежування території, створення безпечних зон, а також запобігання випадковим зіткненням. Спеціальні обмежувачі (меблеві, настінні, підлогові) встановлюються і в приміщеннях, щоб убезпечити тендітні вітрини або стенди від випадкових ударів магазинним візком.

Ми виготовляємо системи бар’єрних огорож, блокатори паркування, внутрішні, а також зовнішні відбійники – практичні, надійні металоконструкції з нержавіючої сталі.

Козирки та навіси

Лист кольорового чи прозорого полікарбонату кріпиться на міцний каркас (з додатковим посиленням або без нього). Така конструкція здатна витримати практично будь-які дії ззовні, включаючи механічні пошкодження (удари, град), сильні опади (сніг, дощ), прямі сонячні промені. Компанія ЛегоСталь виробляє:

 • Козирки — одно/двосхилі, призначені для встановлення над вхідними дверима (основні або аварійні виходи);
 • Автонавіси — окремі металоконструкції, які замінять гараж, підійдуть для басейнів, стануть відмінним вибором для облаштування тераси або затишної зони відпочинку.

Купольні конструкції є універсальними, вони використовуються в приватних домоволодіннях, а також у комерційних закладах (заміські комплекси, ресторани, торгові центри). Щоб замовити в Києві навіси або ін.

Статьи

Поруччя з нержавіючої сталі з тросиками: надійність та вишуканість

В оформленні інтер'єрів все більше приділяють увагу...

Огляд марок сталі

Нержавіюча сталь давним давно застосовується в харчовому...

Як вибрати відбійники з нержавіючої сталі: практичні поради

Відбійники з нержавіючої сталі призначені для захисту стін та...