Поруччя для сходів у Києві

Ми займаємося виготовленням та монтажем нержавіючих поручнів для сходів усіх можливих типів та конфігурацій.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Перила для лестницы

Компанія ЛегоСталь виготовляє перила для сходів із нержавіючої сталі. Серед виконаних проектів доступні рішення для:

  • Відкритих маршів — на балясинах, ригельні металоконструкції або огорожі з внутрішніми скляними вставками (триплекс або загартоване скло).
  • Напіввідкритих сходів – огорожі/перила кріпляться тільки з одного боку, яка не обмежена стіною. Це забезпечить не тільки комфорт, а й безпеку під час руху сходами. На протилежному боці встановлюються поручні (з нержавіючої сталі, дерева або ПВХ).
  • Закриті простори — роль обмежувача виконує стіна, а поручні служать для додаткової опори, що дозволяє зберегти рівновагу, долаючи спуск або підйом.

Виготовляємо класичні системи з металу, комбіновані рішення, що об’єднали у собі кілька матеріалів, а також елегантні ковані поручні з вишуканими візерунками. Типовий проект чи дизайнерська розробка – наші майстри втілять будь-які ідеї.

Поруччя для сходів від компанії LegoSteel

jdan's test 3

Комплексний підхід передбачає створення ефективної схеми взаємодії з клієнтами, в основі якої уважність до деталей і найсуворіший контроль якості на кожному етапі. Після підтвердження заявки майстри розпочнуть роботу: знімуть виміри, розроблять креслення, зроблять розрахунки; виготовлять перила для сходів у приватному будинку точно за розміром; доставлять конструкцію на об'єкт, зроблять монтаж. Кошторис містить повний перелік послуг, що надаються, а також список витрат на матеріали, що використовуються. Підберемо оптимальні рішення для домашніх сходів або ділового центру - залиште заявку, щоб отримати попередній розрахунок, а також ознайомитися з комерційною пропозицією.

Перила с ригельным наполнением

Поруччя з ригельним наповненням

найпоширеніший та універсальний варіант

Поручень из нержавейки

Поручні з нержавіючої сталі

забезпечать безпеку при спуску або підйомі

Перила со стеклом

Комбіновані поручні зі склом

дозволять реалізувати огорожу в будь-якому архітектурному стилі

Перила для инвалидов

Поруччя для інвалідів

забезпечать додаткову безпеку людям з обмеженими можливостями

Кованые перила из нержавейки

Поруччя з кованим наповненням

зроблять ваші сходи унікальною у своєму роді

Ми пам’ятаємо,

упор на якість – основний принцип, що діє з перших днів існування компанії. Керівний склад особисто контролює процеси виробництва, а на всі металоконструкції надається довгострокова гарантія.

Цінуємо час наших клієнтів – ніколи не підводимо за термінами, оперативно працюючи над створенням виробу та його наступною установкою на об’єкті.

Різноманітність доступних рішень

Підбираєте перила для приміщень у стилі лофт? Віддаєте перевагу хай-тек інтер’єру? Вважаєте за краще скромну класику? Ми виготовимо поручні для сходів металеві, які відмінно доповнять обраний концепт оформлення.

Основний матеріал – нержавіюча сталь. Ми не виготовляємо хромовані вироби, які розраховані на кілька років служби. Компанія випускає лише міцні, довговічні рішення, що не втрачають краси металевого блиску та за десятирічну експлуатацію. Для крутих або рівних, тітивних або косоурних сходів – підберемо відмінні варіанти. А якщо стандартні рішення не знайдуть відгуку, запропонуємо дизайнерські розробки, здатні змінити найсуворіший і лаконічний інтер’єр.

Баланс ціни та якості

Ми не виробляємо дешеві конструкції, що швидко деформуються і втрачають колишню красу. Але й не пропонуємо невиправдано дорогі металовироби — впевнено дотримуємося середнього цінового сегменту, створюючи поручні, поручні, огорожі для сходових маршів, які розраховані на багаторічну службу.

На складі компанії постійно зберігається запас металопрокату, а матеріали для внутрішніх елементів (триплекс/загартоване скло) оперативно доставляють постачальники, з якими укладені довгострокові взаємовигідні контакти. Майстри оперативно приступають до виготовлення металоконструкції, щоб у затверджені терміни її було розроблено, створено та встановлено на об’єкті.

Надійність гарантована

Для кожної групи металовиробів розроблена певна технологія виробництва, якою неухильно йдуть співробітники ЛегоСталь. Виготовляємо поручні для сходів металеві, дерев’яні/ПВХ поручні, елегантні ковані вироби – опрацьовуємо деталі, а також надійно фіксуємо готову конструкцію за допомогою спеціальних кріплень.

Створені нами огорожі/опори для сходів, балконів, переходів між частинами будівлі та відкритих просторів є десятиліттями. Співпрацюємо з найбільшими столичними комерційними структурами (ресторани, кафе, медичні/реабілітаційні центри, освітні та дошкільні заклади). Для основних або аварійних сходів, незалежно від їх розташування та ухилу, розробимо оптимальні рішення.

ЛегоСталь: виготовлення поручнів та поручнів у Києві

Відкриті сходові марші небезпечні за відсутності огорож та зручних поручнів, за які можна триматися під час підйому або спуску. Але навіть якщо простір навколо сходів по обидва боки обмежений стінами, без додаткових поручнів пересуватися буде важко.

Компанія ЛегоСталь пропонує широкий вибір доступних металовиробів, а також можливість виготовлення обмежувачів та опор із комбінованих матеріалів. Спочатку менеджер надасть інформацію про ціни, експлуатаційні параметри обраних конструкцій, технологію монтажу, а після підтвердження замовлення майстра приступлять до роботи:

  • виготовлять перила для сходів у приватному будинку;
  • доставлять матеріали на об’єкт;
  • встановлять вертикальну похилу конструкцію в будинку або на вулиці.

Створюємо перила з нержавіючої сталі та профільних труб, у тому числі для крутих і гвинтових сходів, а також пологих пандусів, призначених для людей з обмеженими можливостями. У приватному котеджі, на дачі або в громадській будівлі дизайн поручнів/огорож універсальний, а тому відмінно поєднується з будь-яким концептом оформлення внутрішніх просторів.

Щоб замовити у Києві перила на вулицю або в будинок (міжповерхові переходи, мансарди), зв’яжіться з нами. Консультант докладно розповість про діючі спецпропозиції, озвучить розцінки, а головне, вибере день для приїзду замірника.