Пандуси для інвалідів у Запоріжжі

Виготовимо пандуси для малорухливих груп населення в Запоріжжі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов

Пандус для інвалідів

Маленькі сходи або невеликий перепад висоти – незначна перешкода, але вона стає непереборним бар’єром для людей з обмеженими можливостями. Тому для маломобільних груп населення створюються та встановлюються спеціальні похилі конструкції — пандус для інвалідів має бути передбачений у будь-якому громадському закладі, на об’єктах транспортної інфраструктури (вокзали, аеропорти) та у приватних домоволодіннях.

 • Поручень
 • Стійка
 • Ригель
 • AISI 201
 • AISI 304

Види пандусів для інвалідів

Існують два види похилих конструкцій, призначених для проїзду інвалідних чи дитячих візків. Виходячи з цілей встановлення майбутнього металовиробу та його розташування, доступні:
 • Стаціонарні системи — кількість прольотів визначає довжину сходів, архітектурні особливості вхідної групи та інші фактори. Можливе виготовлення стандартної конструкції, а також широкого майданчика, якого достатньо для проїзду одночасно двох засобів пересування МГН (маломобільних груп населення).
 • Мобільні рішення — відкидний пандус монтується на обмежених площах ділянках (у під’їздах багатоповерхових будинків). Похила металоконструкція доповнена спеціальним механізмом, який уможливлює її фіксацію в потрібному положенні, дозволяючи без зусиль опустити або підняти пристрій.
Конструкція може бути виготовлена ​​з різних матеріалів. У під’їздах житлових будинків часто використовують саморобні вироби з дерева, які відрізняє недовговічність. Пандуси з нержавіючої сталі на порядок міцніші та надійніші, а період служби такої похилої опори становить кілька десятиліть. Додатково можна замовити і монтаж практичних поручнів, що зробить пересування дитячих або інвалідних візків ще зручніше та безпечніше.

Металеві пандуси для інвалідів: характеристики

Похилі майданчики, встановлені на вході до будівлі або у внутрішніх приміщеннях, розробляються на основі заданих вимог. Параметри виробу із металу (нержавіюча сталь) будуть визначені після проведення вимірів (висоти порога, довжини сходів та інших особливостей). Але існують фіксовані стандарти, яких ми дотримуємося, виготовляючи основну металоконструкцію та огорожу для пандусу:
 • Ширина — щоб забезпечити комфортний спуск або підйом, пологий майданчик виготовляється від 90 см (це достатньо для проїзду однієї коляски). Конструкцію можна збільшити, якщо є необхідність одночасного проїзду двох інвалідних транспортних засобів.
 • Нахил — залежить від рівня перепаду між поверхнями. Середній показник становить 3-5 градусів, але точні параметри будуть розраховані лише після виїзду майстра на об’єкт.
 • Конструктивні особливості — пандус може бути додатково укомплектований окремим майданчиком для розворотів, а також спеціальними огороджувальними або опорними елементами. Можливий монтаж обмежувачів (що запобігають випадковому з’їзду).
Ми розробляємо не лише системи для маломобільної групи населення, а й рішення для складів чи виробничих приміщень. Металевий пандус здатний витримати навіть значне навантаження, тому такий тип конструкцій використовується на ділянках проведення вантажно-розвантажувальних робіт, а також на об’єктах, де задіяна мобільна спецтехніка.

Скільки коштує пандус для інвалідів?

Щоб замовити конструкцію із нержавіючої сталі, потрібно розрахувати її параметри (довжина, ширина), оцінити перепад між площинами, а також визначити перелік додаткових елементів (одно-або дворівневі поручні, майданчик для заїзду/розвороту). У вартість входить виготовлення:
 • (ціна роботи та матеріалів);
 • доставка готового металовиробу на об’єкт;
 • монтаж.
Надійну фіксацію основного майданчика та поручнів забезпечують міцні кріплення. Існують базові макети, але будь-яка конструкція проектується, виходячи з особливостей будівлі, для якої вона призначена. Наші майстри виготовлять зручний, безпечний пандус для інвалідів – ціна буде визначена після погодження всіх умов замовлення.

Виготовлення пандусів для інвалідів у Запоріжжі

ЛегоСталь пропонує послуги повного циклу: виробництво, доставку, монтаж металоконструкцій. Ми розробляємо практичні, багатофункціональні рішення для приватних домоволодінь, громадських та комерційних будівель. Наша робота базується на строгому дотриманні наступних принципів:
 • оперативність — відповідно до затверджених термінів;
 • якість — на вироби та виконані роботи надається довгострокова гарантія;
 • безпека — створюємо міцні, надійні конструкції, які є десятиліттями.
Щоб встановити пандус у під’їзді або замовити похилий майданчик, що монтується перед входом до будівлі, зв’яжіться з нами зараз. Менеджер розповість про пропозиції, проведе попередній розрахунок і докладно відповість на всі питання, що виникають.