Відбійники з нержавіючої сталі в Запоріжжі

Виготовимо відбійники з нержавіючої сталі за індивідуальним замовленням у Запоріжжі.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Отбойники для стен
Отбойники для колонн
Отбойники из нержавейки
Отбойники в магазин
Отбойники для стен
Отбойники для колонн
Отбойники из нержавейки
Отбойники в магазин

Відбійники з нержавіючої сталі

Заклади з великою прохідністю вимагають встановлення додаткового захисту, здатного убезпечити внутрішнє оздоблення, а також предмети обстановки від можливих пошкоджень. Для цього монтуються металеві відбійники з нержавіючої сталі, які внесуть оригінальні нотки в загальне оформлення приміщення, запобігаючи випадковим ударам, здатним зіпсувати поверхню, залишивши на ній вм’ятини та подряпини.

 • Діаметр
 • Товщина
 • AISI 201
 • AISI 304

Внутрішні відбійники з нержавіючої сталі

Залежно від розташування внутрішніх огорож доступні металоконструкції можна розділити на кілька основних груп:
 • Підлогові — монтуються на невеликій висоті від підлоги, не перешкоджають вільному пересуванню по території, але оберігають кути, плінтуси, інші поверхні.
 • Меблеві — кріпляться на поверхню шаф, вітрин, стелажів або колон, щоб захистити їх від ударів (наприклад, від необережного керування магазинним візком для покупок).
 • Настінні – виготовляються для складів, господарських/технічних приміщень. Відбійники з нержавіючої сталі запобігають механічним пошкодженням поверхні при розподілі товарів або використанні спецобладнання для прибирання або вантажних робіт.
Такі металоконструкції можуть бути встановлені в ліфтах, вздовж сходів або зовнішньої частини будівлі. Виходячи з розташування виробу, буде обрано його параметри: довжину, товщину, діаметр труби.

Види захисних відбійників для приміщень

Для внутрішніх приміщень ми виготовляємо настінні, підлогові та меблеві відбійники, які доступні в різних конфігураціях:
 • прямі — вздовж рівних поверхонь, без кутів та виступів;
 • П-подібні/рамкові – «охоплюють» по периметру колони або стовпи, розміщені в приміщенні;
 • ламані — для нестандартних приміщень, які вимагають виготовлення захисної конструкції за індивідуальним макетом.
Відбійник буде розташований на вибраній висоті — це може бути кілька сантиметрів від підлоги, так і середина стіни. Можливе створення металовиробів, що складаються з кількох ярусів, встановлених на невеликій відстані один від одного. Формат конструкції, а також її експлуатаційні параметри буде визначено після дослідження об’єкта, зняття точних розмірів та розробки креслень майбутніх захисних елементів.

Функції колесовідбійників з нержавіючої сталі

Огородження з нержавіючої сталі використовуються для поділу простору на окремі зони, а також з метою убезпечити територію, створивши комфортні умови проїзду для фур або легкового транспорту. Установка захисних елементів можлива на паркан, вздовж стін на підземних та закритих парковках безпосередньо на асфальт за допомогою спеціальних кріплень. Колесовідбійники виконують відразу кілька цілей:
 • розмежування простору, виділення окремих «острівців» безпеки;
 • обмеження певних зон, призначених для зберігання товарів, виїзду автотранспорту або спецтехніки;
 • формування паркувальної зони для велосипедів/машин.
Високоміцна нержавіюча сталь здатна витримати навіть сильні навантаження за умови, що конструкція правильно спроектована з урахуванням усіх тонкощів. Можна вибрати висоту бар’єру, його довжину, конфігурацію та інші параметри залежно від особливостей території, на якій буде встановлено металовироб.

Переваги дорожніх відбійників з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь – особливий матеріал, який підходить для внутрішнього або зовнішнього монтажу. При підвищеній вологості, сильних механічних пошкодженнях, тривалому впливі прямих сонячних променів металоконструкція не втрачає своїх властивостей і продовжує виконувати задані функції. Дорожній відбійник, виконаний з нержавіючої сталі, повною мірою окупить витрати, вкладені в його виготовлення, за рахунок тривалого періоду експлуатації виробу. Така конструкція:
 • надійна;
 • практична;
 • міцна.
Це міцний бар’єр і водночас елегантний декоративний елемент із легким металевим блиском. Гладка поверхня не вимагає особливого догляду, їй не страшні подряпини, відколи, вм’ятини або інші механічні ушкодження, що робить цей матеріал одним з найкращих доступних варіантів.

Скільки коштує виготовлення відбійників?

Після того, як замовник окреслить поставлене завдання, фахівці компанії ЛегоСталь приступлять до розробки креслень. На підставі параметрів майбутнього металовиробу будуть розраховані:
 • строки виробництва та встановлення конструкції;
 • вартість матеріалів та виконання робіт на об’єкті.
Ми виготовляємо бар’єри, здатні служити роками, а надалі робимо монтаж, ретельно фіксуючи відбійники на дорозі, на стіні або будь-якій іншій доступній поверхні за допомогою спеціальних міцних кріплень. Комплексний підхід, а також відмінний сервіс стали нашою візитною карткою — зателефонуйте, щоб дізнатися детальніше та замовити якісні металоконструкції у Запоріжжі.