Нержавіючі огорожі для сходів, доступні сьогодні споживачеві умовно поділяються на зварні та збірні. Давайте розберемо по порядку, що для них характерно.

    1. Збірну конструкцію цілком реально зібрати і встановити самостійно без залучення фахівців з аргонодугового зварювання. Тим не менш, варто звернути увагу на те, що процедура складання дещо складніша за гру в конструктор Lego у вихідний день, і без проблем впоратися з нею зможе не кожен.

Збірні огородження поступаються за таким поняттям, як жорсткість. Особливо відчутно це стає через деякий час експлуатації, коли розхитані поручні, які за задумом повинні забезпечувати безпеку, починають скрипіти при першій спробі на них спертися.

  • У процесі монтажу, зварні огорожі можна “підлаштувати” під габарити Ваших сходів, у той час як зі збірними можуть виникнути проблеми у вигляді нестиковок.
  • Елементи для збірних поручнів мають на увазі типовість і обмеженість у стилі кінцевого виробу. У зварних завжди є простір для втілення в життя різноманітних дизайнерських задумів.
  • Установка нержавіючих огорож за допомогою аргонодугового зварювання вигідніша і у фінансовому плані. Збірні мають на увазі більшу кількість комплектуючих, що істотно позначається на кінцевій вартості.

Компанія «ЛегоСталь» пропонує Вам широкий асортимент нержавіючих конструкцій, які прослужать довгі роки без втрати своїх експлуатаційних якостей.