Нержавіючі поручні Нержавіючі поручні від компанії «ЛегоСталь» чудово підійдуть під усі типи сходів: починаючи від дерев’яних, закінчуючи бетонними. У випадку з дерев’яними сходами, перила кріпляться на шурупи або на спеціальні фланці. Для металевих сходів замість болтових цілком доцільно використовувати зварні з’єднання.

У бетонних сходах система кріплень дещо складніша. У процесі заливання сходів необхідно провести монтаж поручнів закладного типу. Надалі на цю основу і будуть приварені перила. Згідно з технікою безпеки, в Україні поруччям повинні бути укомплектовані всі сходові марші, що складаються з більш ніж трьох щаблів.

Для вузьких сходових прольотів достатньо встановити поручні тільки з одного боку. Для широких сходів з метою комфортного переміщення людей перила монтують по обидва боки. Стандартна конструкція огорож має висоту не менше 900 мм і відстань між стійками 150 мм. Нерідко у нас замовляють встановлення додаткового поручня для інвалідів та дітей.

Чому поручні не іржавіють?

У 1913 році відомий англійський металург Гаррі Бреарлі, проводячи експерименти над сплавами для рушничних стволів, цілком випадково виявив, що якщо в низьковуглецеву сталь додати хром, то отриманий сплав має антикорозійні властивості. /p>
Сучасна нержавіюча сталь містить такі елементи, як нікель, марганець, мідь і навіть азот – всі вони покращують стійкість до іржі, проте вміст хрому в сплаві має бути не менше 12%. Саме хром, реагуючи з молекулами кисню, утворює найтонший і невидимий шар, який називають пасивною плівкою. Вона виконує роль бар’єру, не даючи кисню та води доступу до металевої поверхні.

За сто або близько того років нержавіюча сталь завдяки своїй надійності та зовнішніх даних поширилася на всі види людської діяльності: від простого побуту до важкої промисловості.

Компанія «ЛегоСталь» займається виготовленням та монтажем різних конструкцій з нержавіючої сталі в Україні. Бажаєте купити перила з нержавіючої сталі, але важко в виборі? Не біда, адже ми раді надати телефонну консультацію.