Пандуси для інвалідів у Києві

Виготовимо пандуси для малорухливих груп населення в Києві за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов

Пандуси для інвалідів

В рамках програми створення безпечних умов для людей з обмеженими можливостями пандус для інвалідів має бути встановлений під час входу до громадських будівель, торгових центрів, лікувальних закладів. Спеціальний в’їзд для колясок буде корисним і на вході до приватного заміського будинку — гарна можливість заздалегідь подумати про майбутнє, забезпечивши зручний підйом/спуск з дитячим або інвалідним візком.

 • Поручень
 • Стійка
 • Ригель
 • AISI 201 ціну уточнюйте
 • AISI 304 ціну уточнюйте

Пандуси для інвалідів: норми

Проектування похилої конструкції починається з визначення її параметрів — існує низка стандартів, затверджених на державному рівні. Розрахунки базуються на таких показниках:
 • Довжина — стандартні та розворотні майданчики утворюють єдину металоконструкцію. Її протяжність не повинна перевищувати 36 м-коду — цієї довжини достатньо, щоб облаштувати зручну платформу для підйому навіть за умови відсутності прямого доступу до вхідної групи будівлі.
 • Наявність майданчиків для розвороту або зупинки — якщо довжина похилої площини становить більше 8-9 метрів, то металевий пандус, як і стандартні сходи, перетворюється на непереборну перешкоду. Наявність безпечної ділянки, на якій можна зупинитися або повернути коляску у зворотному напрямку, зробить пересування комфортним.
 • Ширина — як усереднений параметр використовується показник 1 м. На вимогу замовника він може бути як зменшений, так і збільшений, а також виконаний відповідно до заданих показників (під розміри певного інвалідного візка).
Щоб захистити похилий майданчик, запобігши ймовірності випадкового виїзду за її межі, використовуються зручні дворівневі перила, що виступають як обмежувач, а також надійна практична опора. Огородження пандусу має бути передбачене і в нижній частині майданчика, щоб з’їзд був безпечним.

Види пандусів для інвалідів

Для маломобільних груп населення розробляються різні типи металоконструкцій, що уможливило встановлення похилих майданчиків навіть на обмежених за площею ділянках. Існують два види рішень, передбачених для людей з обмеженими можливостями:
 • Стаціонарні – встановлюються на сходах, перед входом до будівлі, на внутрішніх переходах. Довжина та ширина, кількість поворотних майданчиків, а також рівних ділянок визначаються після циклу розрахунків, а також проведення вимірів на об’єкті.
 • Мобільні – монтуються на бічних поверхнях у вертикальному положенні, а в горизонтальне переводяться за потреби. Відкидний пандус зазвичай встановлюється в під’їздах багатоквартирних житлових будинків, щоб спростити підйом на ганок або ліфт, не тільки для МГН (маломобільної групи населення), а й дитячих колясок, а також велосипедів.
Полога поверхня допоможе подолати пороги, сходові марші чи інші ділянки, проїзд якими неможливий. Виготовлення похилих майданчиків із нержавіючої сталі уможливило створення практичних, довговічних металоконструкцій, які навіть в умовах щоденної експлуатації здатні служити протягом не одного десятка років.

Спеціальні пандуси для складських приміщень

Процес навантаження або вивантаження піддонів з товарами вимагає застосування спецтехніки, що дозволяє мінімізувати трудовитрати персоналу та скоротити час, витрачений на прийом та розподіл товарів. Але для цього склад повинен бути обладнаний похилими поверхнями – стаціонарними чи мобільними, залежно від площі та інших особливостей приміщення. Команда ЛегоСталь обладнала десятки складських приміщень, створюючи типові металоконструкції, так і вдосконалені рішення з додатковим посиленням. Незалежно від того, чи потрібно встановити пандус у під’їзді або обладнати склад, наші фахівці запропонують оптимальний за вартістю, а також експлуатаційним параметрам варіант.

Особливості виготовлення пандусу для інвалідів

Створення похилих майданчиків, призначених для безперешкодного проїзду дитячих чи інвалідних візків, — завдання, яке варто довірити фахівцям. При самостійному виготовленні такої конструкції можуть бути допущені численні помилки, які зроблять її експлуатацію в кращому разі незручною або зовсім неможливою. Досвідчені майстри продумають кожну деталь, щоб підсумковий варіант був:
 • надійним — нержавіюча сталь стійка до будь-яких впливів, включаючи УФ-промені, високий рівень вологості, механічні пошкодження;
 • практичним — поверхня повинна легко очищатися від вуличного пилу або бруду, не вимагати спеціального обслуговування, фарбування чи нанесення захисного складу;
 • зручним — правильний кут нахилу, як і розміри майданчика, забезпечать комфортне пересування для людей з обмеженими можливостями.
Щоб замовити конструкцію з металу, зв’яжіться з менеджерами ЛегоСталь. Наші співробітники докладно дадуть відповідь на всі питання про пандус для інвалідів: ціна, терміни виготовлення, особливості монтажу, матеріали, що використовуються.