Флагштоки у Києві

Виготовлення та встановлення флагштоків з нержавіючої сталі в Києві

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Флагшток «Стандарт»

Флагштоки – спеціальні секційні щогли, на яких кріпиться тканинне полотно. Це зручний рекламний носій, що дозволяє зафіксувати прапор на потрібній висоті. Серія “Стандарт” універсальна – вона підходить для шкіл, вищих навчальних закладів, великих торгових центрів. Замовити виготовлення та встановити власний прапор – символ гордості та величі – може будь-яка організація, достатньо придбати базову серію флагштоків, яка має наступні конструктивні особливості:

 • простий у використанні відкритий механізм;
 • стильне, оригінальне навершие;
 • надійні кріплення для міцної фіксації.

Щогла виготовляється з нержавіючої сталі. Застосування цього матеріалу забезпечило великий вибір варіантів установки: на річковому/морському березі, відкритих або закритих територіях, в тінистій парковій зоні або під палючим сонцем. За рахунок антикорозійної стійкості, міцності, надійності функціональна щогла для кріплення прапора, представлена ​​в серії “Стандарт”, встоїть навіть під поривами сильного вітру, а також опади або снігопадом.

Флагшток «Супер Стандарт»

Флагшток можна виготовити з різних матеріалів (пластик, алюміній), але за експлуатаційними характеристиками незмінно виграє нержавіюча сталь. Вона міцна, не вимагає спеціального очищення чи догляду. Секційну щоглу не доведеться підфарбовувати, щоб зберегти її бездоганний зовнішній вигляд. Основні елементи металоконструкції:

 • елегантне навершие — можна замовити стандартний плоский варіант або вибрати оригінальний наконечник, який відповідає логотипу або тексту на прапорі (доступні геометричні фігури, герби);
 • міцна основа — щогла легко змінює положення, що спростило процедуру заміни тканинного полотна за рахунок швидкого переходу конструкції в горизонтальну площину;
 • роликовий механізм — щоб зафіксувати прапор на потрібній висоті, потрібно виконати лише кілька найпростіших маніпуляцій.

“Супер Стандарт” – це покращена система, яка, на відміну від базових рішень, доповнена корисними додатковими опціями. Параметри конструкції обумовлюються на етапі узгодження замовлення, тому вона буде виконана відповідно до вимог майбутнього власника.

Флагшток «Баннер»

Для постійної демонстрації тканинного полотна, на якому зображені державні символи або логотип компанії, варто віддати перевагу серії «Банер». Ці вуличні флагштоки відрізняє наявність додаткової горизонтальної перекладини, яка забезпечує міцну фіксацію прапора в заданому положенні — і він майорить незалежно від напрямку вітру. Конструктивні особливості:

 • розтягування прапорного полотна по ширині;
 • кручений цоколь;
 • проста технологія заміни прапора за допомогою нахилу секційної щогли;
 • спеціальне банерне плече.

Натяг забезпечують обтяжувачі – на ідеально гладкому полотні буде добре помітний нанесений текст або вибране зображення. Конструкція підходить для розміщення національної символіки або як додатковий рекламний носій.

Металовироб виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, чим і обумовлена ​​його надійність. Бризки води, палючі промені сонця, сильні вітри – негативні впливи не позначаться на експлуатаційних характеристиках виробу. У будь-яку погоду, незалежно від пори року, на території майорить барвистий прапор, який здалеку добре помітний.

Флагшток «Супер Баннер»

«Супер Банер» — флагшток, купити який стоїть дійсно вимогливим покупцям, зацікавленим у придбанні надійної системи, яка десятиліттями не потребує заміни.

Майстри виготовлять секційну щоглу за розмірами, озвученими замовником – прапор буде встановлений на потрібній висоті, щоб він був добре помітний. При замовленні цієї серії є:

 • різні варіанти підстав для монтажу металоконструкції на будь-якій поверхні — система надійних кріплень забезпечує міцну фіксацію;
 • зручна система заміни полотна — процедура не вимагає зусиль або спеціальних навичок, а з встановленням нового прапора вдається впоратися лише за кілька хвилин;
 • поворотна основа — напрямок/сила вітру постійно змінюється, але в будь-яких погодних умовах вибране зображення відмінно помітне.

Для державної символіки чи рекламних повідомлень ця серія є універсальною. Спеціальна система кріплень у поєднанні з додатковими обтяжувачами надає полотну необхідну гладкість і достатній натяг — навіть за відсутності вітру прапор «не стікає» по щоглі, а зафіксований у потрібному положенні і розтягнутий по ширині. Завдяки набору додаткових опцій є виготовлення сучасної багатофункціональної системи.

Виготовлення флагштоків з нержавіючої сталі в Києві

Компанія ЛегоСталь виготовляє металоконструкції з нержавіючої сталі, що вирізняє високоякісне виконання, надійність, функціональність. Кожна вулична підставка для прапора продумана до дрібних деталей, щоб забезпечити зручність експлуатації та відсутність додаткових витрат на виробничому етапі. Стандартна конструкція є секційною щоглою на спеціальній підставі, доповненою системою кріплень для установки тканинного полотна. Металовироби, створені нашими майстрами, практичні та довговічні за рахунок незмінного дотримання суворих стандартів якості, прийнятих у компанії:
 • Основа з нержавіючої сталі – використовується особлива технологія обробки, що забезпечує дзеркальний блиск та повну відсутність дефектів на поверхні. Це забезпечує антикорозійну стійкість матеріалу та хороші показники міцності.
 • Спеціальні кріплення – надійна фіксація металоконструкції на бетонній опорі, що гарантує стійкість щогли навіть при сильних вітрах або сильних осадах.
 • Увага до деталей — виготовляємо системи кріплення прапорів точно за затвердженими кресленнями, пропонуємо різні варіанти секційних щоглів з різними типами кріплення тканинного полотна, а також додатковими опціями, що зробить використання конструкції простішим та зручнішим.
Щоб вибрати флагшток телескопічний, купити який можна на спеціальних умовах, зв’яжіться з нашими консультантами. Менеджер надасть опис вуличних систем для встановлення прапора для порівняння експлуатаційних характеристик кожної серії.

Спеціальна пропозиція від компанії ЛегоСталь

Металоконструкції із нержавіючої сталі поєднуються з будь-якими варіантами фасадного оформлення. Вироби, створені нашими майстрами, прикрашають території ділових центрів, великих готельних та ресторанних комплексів, освітніх закладів, громадських приймалень. Гарантуємо:
 • надійність і довговічність флагштоків, що виготовляються;
 • точне дотримання прописаних у договорі строків;
 • комплексне виконання поставленого завдання, виконання повного циклу робіт: від виготовлення до встановлення системи кріплення прапора на об’єкті.
Зв’яжіться з нами, щоб купити флагшток вуличний — менеджери компанії нададуть повну інформацію про ціни, терміни та умови співпраці.