Поручні для інвалідів та дітей у Дніпрі

Виготовлення та встановлення поручнів для інвалідів та дітей за індивідуальним замовленням у Дніпрі

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей
Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей

Перила для інвалідів та дітей

Опорні конструкції створюються для людей похилого віку, а також для тих, чия мобільність обмежена. Це ще й зручна огорожа для сходів від дітей, що дозволяє мінімізувати ризики випадкового падіння, що полегшує підйом сходами. При виготовленні поручнів основним орієнтиром стає упор на якість, надійність, ергономічність готової споруди.

Встановлення поручнів для інвалідів та дітей

Людям з обмеженими можливостями навіть прості перешкоди завдають значних незручностей. Опорні конструкції, що оснащують пандуси чи сходи, спрощують життя інвалідів, а також будуть корисні для малюків, яким складно самостійно подолати спуск сходами. Додаткові поручні встановлюються у таких установах:

 • дитячі садки та інші освітні заклади;
 • лікарні, медичні центри;
 • будинки для людей похилого віку та реабілітаційні відділення.

Такі конструкції використовуються в будь-яких закладах, де пандуси та сходи, призначені для маломобільних груп населення: торгові, ділові центри, громадські об’єкти, вокзали, аеропорти. Поручні для інвалідів з нержавіючої сталі розраховані на довгострокову експлуатацію — період їхньої служби обчислюється десятиліттями, що робить встановлення такої конструкції не лише соціально корисним, а й економічно доцільним рішенням.

Огорожа пандусів: конструктивні особливості

Опорні металоконструкції полегшують переміщення людей з обмеженими можливостями, а також захищають пандуси та сходові простори. Серед конструктивних вимог, що подаються до даного типу поручнів, можна виділити такі стандарти:
 • діаметр поручня становить не менше 30 мм;
 • по всій довжині опори потрібно забезпечити вільне, комфортне захоплення;
 • поручень виготовляється щонайменше на 30 см довше, ніж пандус;
 • рекомендована висота поручнів становить 90 см (основний), 70 см (додатковий);
 • відстань від стіни має бути більше 4,5 см.
Практичні опори для маломобільних груп населення — одночасно ще й зручні поручні, а також безпечне загородження сходів від дітей. Фахівці докладно розкажуть про чинні стандарти та нормативи, а також розроблять конструкцію, яка відповідає заданим вимогам (з урахуванням характеристик та архітектурних особливостей об’єкта).

Види поручнів з нержавіючої сталі

Захисні/огорожувальні металоконструкції, виконані з нержавіючої сталі, практичні, «не бояться» негативного впливу зовнішніх факторів (несприятливих погодних умов, різких перепадів температур, прямих сонячних променів). Тому всі види поручнів з нержавіючої сталі можна розділити на дві групи:
 • вуличні — дворівнева металоконструкція, встановлена ​​вздовж пандусу, що витримує навіть значне навантаження;
 • внутрішні — монтуються всередині будівлі в переходах з однієї частини будівлі до іншої, а також у санвузлах (для комфортного виконання гігієнічних процедур людьми з обмеженими можливостями).
Дизайн, форма, розмір конструкції підбираються виходячи із заданих вимог. На етапі розробки проекту будуть враховані всі тонкощі, щоб готові поручні та огородження пандусів для інвалідів зробили пересування маломобільних груп населення максимально безпечним. Подібні рішення актуальні і в тому випадку, якщо в будинку живуть люди похилого віку або маленькі діти — додаткові поручні вздовж сходів і похилих майданчиків допоможуть зробити підйом, спуск та подолання перешкод набагато зручніше.

Виготовлення огорож з нержавіючої сталі: основні вимоги

Виготовлення, а також монтаж металоконструкцій із нержавіючої сталі потребує обліку деяких нюансів – це дозволить створити надійний, практичний конструктив. Основні вимоги:
 • безпека — огорожа повинна бути стійкою, надійно зафіксованою на декількох ділянках поверхні;
 • естетика – фахівці продумають кожен елемент, щоб виріб повністю підходив під інтер’єр (внутрішні) або архітектурні особливості вхідної групи будівлі (вуличні поручні);
 • комфорт — краї закруглені, на поверхні відсутні зварні шви або інші елементи, здатні завдати незручностей у процесі використання поручнів як опори.
Щоб виготовити якісні поручні для дітей чи поручні для інвалідів, фахівці розроблять проект майбутньої споруди, врахують технічні вимоги та стандарти, особливості будівлі. За рахунок надійної фіксації металоконструкція служитиме власнику тривалий час. Щоб дізнатися детальніше та замовити огорожі з нержавіючої сталі в Дніпрі, зв’яжіться з нами вже сьогодні. Менеджери проведуть попередні розрахунки, а також оберуть зручний для прибуття замірника на об’єкт.