Перила для сходів у Дніпрі

Ми займаємося виготовленням та монтажем нержавіючих перил для сходів усіх можливих типів та конфігурацій.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Перила для лестницы в Днепре

Перила для сходів – елемент конструкції, який забезпечує безпеку її експлуатації, а також додає оформлення оригінальності. Огородження підбираються під тип споруди:

 • Відкриті. По обидва боки сходів фіксуються надійні перила (з нержавіючої сталі або з елементами зі скла). Щоб підвищити захищеність сходового маршу, використовують горизонтальні ригелі або вертикальні балясини.
 • Напіввідкриті. З одного боку – вільний простір, з іншого – стіна. Поруччя комбінуються з поручнями, виконаними з дерева, металу або ПВХ – створюється єдиний гармонійний простір.
 • Закриті. Сходові огорожі не потрібні, поручні встановлюють для комфортного підйому/спуску сходами.

Будуть створені практичні, зручні перила або поручні в точності із заданими параметрами. Конструкція надійно фіксується, що забезпечує її стійкість при щоденній активній експлуатації та значних навантаженнях.

Перила для сходів від компанії LegoSteel

jdan's test 3

Компанія Legosteel виготовляє металовироби з нержавіючої сталі для всіх типів сходів: косоурних, тітивних. Вартість роботи буде визначена після погодження умов замовлення: довжина, висота, кількість сходових прольотів, а також вигини та кут нахилу. Класичні рішення представлені в середньому діапазоні цін, але для вишуканого та нестандартного оформлення внутрішніх переходів варто віддати перевагу кованим виробам. Налагоджена взаємодія з найбільшими постачальниками матеріалів стає головною гарантією високої якості виробів, що виробляються, і дозволяє встановити чесні ціни на перила для сходів у приватному будинку і для комерційних об'єктів.

Перила с ригельным наполнением

Перила з нержавіючої сталі

найпоширеніший та універсальний варіант

Поручень из нержавейки

Поручні з нержавіючої сталі

забезпечать безпеку при спуску або підйомі

Перила со стеклом

Комбіновані поручні зі склом

дозволять реалізувати огорожу у будь-якому архітектурному стилі.

Перила для инвалидов

Поруччя для інвалідів

забезпечать додаткову безпеку людям з обмеженими можливостями

Кованые перила из нержавейки

Поруччя з кованим наповненням

зроблять ваші сходи унікальною у своєму роді

Ми пам’ятаємо,

наше основне завдання – надати якісний сервіс та повний цикл послуг кожному клієнту. Компактні сходові огорожі всередині будівлі або повноцінне оформлення вхідної групи – кожен виріб проходить багатоетапну оцінку міцності та безпеки. Ми гарантуємо тривалий період служби конструкції, а наша репутація стає основним підтвердженням якості.

Гарантія якості

Ми створюємо огорожі, які служитимуть десятиліттями, незмінно радіючи очам. Під час розробки проекту враховується кожна деталь до найменших нюансів. На власному складі комплектуючих зберігається достатній запас металопрокату, що уможливлює швидке виконання поставленого завдання. Передбачено двоетапний контроль якості:

 • на етапі виготовлення;
 • після завершення монтажних робіт на об’єкті.

Розробляємо та виготовляємо лаконічні, елегантні рішення для домашніх сходів, торгових приміщень, офісних будівель. Поручні/огорожі з нержавіючої сталі доповнять красу стилю лофт або велич класики – наші майстри підберуть відповідний дизайн.

Практичність та довговічність

Поруччя для сходів у приватному будинку мають бути не тільки надійними, а й практичними. Для гвинтових або крутих сходів буде виготовлена відповідна огорожа, здатна забезпечити високий рівень безпеки.

Нержавіюча сталь — один із найкращих матеріалів для виробництва поручнів та перил. Він не потребує додаткової обробки, а головне — на відміну від хромованих виробів не втрачає гладкості та металевого блиску навіть через роки щоденної експлуатації.

Поруччя з нержавіючої сталі встановлюються і в будинку, і на вулиці – сліди пилу або атмосферних опадів легко видалити сухою ганчіркою. Пряме сонячне проміння не зіпсує конструкцію, а також не позбавить її красивого металевого блиску.

Виготовлення та монтаж

Озвучивши ідею, замовник отримує попередній прорахунок. Після підтвердження замовлення на об’єкт виїжджає вимірник, який зніме точні розміри – на підставі отриманих даних буде розроблено підсумковий проект.

Виробництво конструкції виконується за заданими кресленнями з високоякісних матеріалів (нержавіюча сталь не менше 5 мм). Декоративні елементи (плоскі або об’ємні) можуть бути замовлені у суміжних цехах або у надійних перевірених партнерів, якість продукції яких підтверджена багаторічною співпрацею.

Після завершення роботи над конструкцією буде обрано зручні для замовника терміни доставки та монтажу виробу на об’єкті.

Legosteel: виробництво та монтаж перил для сходів

Перила для сходів металеві – це втілення стилю та надійності. Ми розробляємо огородження для всіх типів конструкцій (косоурних, тятивних), враховуючи всі вимоги замовника, а головне, готові запропонувати клієнтам низку переваг:

 • власне виробництво – багатоетапний контроль якості безпосередньо керівним складом компанії, найсуворіше дотримання стандартів, відсутність найменших недоліків;
 • дослідна команда – грамотні розрахунки параметрів виробу, високоточні креслення, швидке та надійне встановлення огороджувальної системи на об’єкті;
 • спеціальні умови – чесні розцінки, відсутність додаткових витрат понад затверджений кошторис, вигідні пропозиції.

Завдяки великій кількості виготовлених рішень ми маємо шаблони для всіх типів виробів. Це значно підвищує швидкість виконання замовлення, уможливлює оперативне виробництво сходових огорож та оптимізацію витрат.

Етапи співробітництва

Замовник приходить з ідеєю і отримує бездоганне виконання. Ми розробимо поручні для сходів у приватному будинку (внутрішні переходи, підйом на мансарду) або створимо оригінальний варіант, що підходить для приміщень ділового центру. Після надходження заявки наші фахівці розпочнуть роботу:

 • підготують кошторис/креслення майбутньої конструкції, надішлють проект на затвердження;
 • виготовлять виріб точно за заданими розмірами, пропрацювавши візерунки та деталі;
 • доставлять матеріали на об’єкт, зроблять монтаж.

Щоб отримати безкоштовну консультацію, зателефонуйте нам прямо зараз. Відповімо на всі питання про ціни та терміни, запропонуємо відмінні варіанти співробітництва. ЛегоСталь у Дніпрі – ваш надійний партнер, що створює міцні та стильні металоконструкції, які служать десятиліттями.