Особливий дизайн перил для сходів на замовлення в Одесі

Виготовлення особливих поручнів за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ажурные перила из нержавеющей стали
Перила с особым дизайном из нержавейки
Перила с особым дизайном из нержавеющей стали
Ажурные перила из нержавейки
Дизайнерские перила и лестницы из нержавеющей стали
Дизайн перил из нержавейки
Ажурные перила из нержавеющей стали
Перила с особым дизайном из нержавейки
Перила с особым дизайном из нержавеющей стали
Ажурные перила из нержавейки
Дизайнерские перила и лестницы из нержавеющей стали
Дизайн перил из нержавейки

Перила з особливим дизайном

Стандартні сходові огорожі універсальні – вони будуть доречними у великих офісних будівлях, у будь-якому магазині чи приватному будинку. Але шаблонні варіанти позбавлені оригінальності, у них немає деталей, що приковують погляд. Альтернативою стануть поручні дизайнерські – справжнє втілення солідності, елегантності. Кожен елемент опрацьовується з урахуванням переваг майбутнього власника відповідно до заданого концепту.

  • Матеріал нержавіюча сталь
  • Опційно ПВХ, скло, дерево
  • AISI 201 ціна договірна
  • AISI 304 ціна договірна

Перила з нержавіючої сталі з особливим дизайном

Нержавіюча сталь – міцний, добротний матеріал, що підкуповує своєю універсальністю. Готові металоконструкції встановлюють на будь-якій ділянці простору, включаючи приміщення з високим рівнем вологості. Фахівці ретельно підбирають марки нержавіючої сталі, співпрацюючи виключно з перевіреними, надійними постачальниками. Виробляємо перила з особливим дизайном, що відповідають таким вимогам:
  • Довгий термін служби – вироби, створені нашими майстрами, служать десятиліттями та ретельно продумані з урахуванням особливостей майбутньої експлуатації;
  • Надійність – в процесі монтажу поручні будуть ретельно зафіксовані, тому незалежно від стилю та характеристик конструкції, вона буде безпечна;
  • Точність виконання – кожен елемент буде виконаний відповідно до затверджених креслень.
Виробляємо сходові перила, поручні та огорожі з металу, а також комбінованих матеріалів (скло, дерево, ПВХ). Запропонуємо оптимальні поєднання, які бездоганно гармонують з навколишнім оточенням, доповнюючи інтер’єрну композицію внутрішніх приміщень або стилістику фасаду при зовнішній установці.

Дизайнерські перила в Одесі

Legosteel – це власне виробництво високоякісних металоконструкцій із нержавіючої сталі. Один із напрямків нашої діяльності – перила дизайнерські, розроблені за індивідуальним проектом, а головне, за всіма параметрами, що перевершують шаблонні рішення. Нас цінують такі переваги:
  • Гарантія якості;
  • Оперативний виїзд на об’єкт та доставка металовиробів у будь-які регіони України;
  • Прозора політика цін.
Дзвоніть, щоб узгодити дизайн перил сходів, виконати попередні розрахунки та дізнатися вартість виготовлення та монтажу вибраних сходових поручнів або огорож – і наші консультанти запропонують найкращі варіанти відповідно до озвучених критеріїв та побажань.