Відбійники з нержавіючої сталі в Одесі.

Виготовимо відбійники з нержавіючої сталі за індивідуальним замовленням.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Отбойники для стен
Отбойники для колонн
Отбойники из нержавейки
Отбойники в магазин
Отбойники для стен
Отбойники для колонн
Отбойники из нержавейки
Отбойники в магазин

Відбійники з нержавіючої сталі

Стіни, колони або будь-які елементи, що виступають, розташовані в торгових центрах, освітніх установах, складських приміщеннях та інших місцях з великим потоком людей, швидко псуються через випадкові механічні пошкодження. Спеціальні відбійники допоможуть значно продовжити термін служби оздоблювальних матеріалів, а також доповнити інтер’єр ефектними ефектними елементами, виконаними з нержавіючої сталі.

 • Діаметр 51 мм
 • Товщина 2 мм
 • AISI 201 від 650 грн/м
 • AISI 304 від 700 грн/м

Призначення відбійників з нержавіючої сталі

Металоконструкції розробляються за заданими розмірами. Вироби, що виготовляються, можна розділити на кілька основних груп, залежно від особливостей монтажу або призначення:
 • Підлогові — встановлюються в торгових точках, оберігають вітрини, торгове обладнання, колони від випадкових ударів.
 • Настінні – призначені для складських, технічних приміщень. Конструкція з нержавіючої сталі міцна і надійна, тому захистить поверхню при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, а також використанні спецтехніки.
 • Меблеві — вбережуть не лише предмети обстановки, а й тендітні вітрини, а тому набули широкого поширення у торгових та ділових центрах, громадських закладах, кафе чи ресторанах.
Залежно від типу приміщень, в яких будуть встановлені відбійники з нержавіючої сталі, підбирається розмір, основні параметри (товщина, діаметр) металоконструкції. Для виготовлення виробу може бути обраний збірний або зварний метод.

Види відбійників з нержавіючої сталі

Форма механічного бар’єру підбирається, виходячи з місця його розташування, а також мети встановлення захисного конструктиву. Виготовляються такі види металоконструкцій:
 • Прямі – універсальне рішення. Допустимо монтаж одного подовженого бар’єру або кількох невеликих елементів, що утворюють єдину конструкцію.
 • П-подібні — призначені для колон або стовпів, що закривають нижню частину від пошкоджень.
 • Рамочні — можуть бути виготовлені у вигляді прямокутника, квадрата або іншої геометричної фігури, що оточує конструкцію по периметру.
 • Ломані — на підставі вимірів створюється відбійник, який повністю повторює контури стін, колон, інших виступаючих частин.
Виробляються металоконструкції, що складаються з одного або кількох ярусів. Висота установки бар’єрного огородження, його ширина або інші параметри буде визначено після того, як замірник прибуде на об’єкт для вивчення його архітектурних особливостей та виконання вимірів.

Колесовідбійники для паркування

Щоб розмежувати територію, розбивши її на окремі функціональні зони, встановлюються спеціальні бар’єри. Така металоконструкція не тільки дозволяє грамотно організувати простір, наприклад, біля торгового центру чи супермаркету, а й убезпечить автовласників від випадкових механічних пошкоджень. Відбійники на дорозі використовуються для таких цілей:
 • відділення безпечної зони, призначеної для пішоходів;
 • обмеження зони навантаження-вивантаження (територія складських, виробничих цехів, а також під’їзні шляхи);
 • зона паркування, ділянки для безпечної зупинки.
Конструкція проектується таким чином, щоб вона була здатна витримати навіть значне навантаження: не лише магазинні візки, а й спецтранспорт, фури, легкові автомобілі. Висота огороджувальних елементів підбирається, виходячи з функцій, які вони виконуватимуть. Бар’єр може бути встановлений на вільній площі або зафіксований на паркані або стіні. Основне завдання цього конструктиву полягає в тому, щоб забезпечити безпеку на території паркувань або автостоянок, тому при розробці проекту майстри врахують усі деталі та створять міцну, практичну металоконструкцію.

Переваги дорожніх відбійників з нержавіючої сталі

Високоякісні колесовідбійники виготовляються з нержавіючої сталі — матеріалу, якому не страшна корозія, пряме сонячне проміння, підвищена вологість або інші негативні фактори, що впливають ззовні. Переваги таких бар’єрів очевидні:
 • високий рівень міцності — механічні пошкодження не залишать сколів чи подряпин, конструкція встоїть навіть за значного навантаження;
 • довговічність — не потрібний спеціальний догляд, поверхня легко очищається і протягом тривалого часу радує ефектним металевим блиском;
 • естетика – лаконічні бар’єри, встановлені всередині або зовні будівлі, не порушують загальну композицію, доповнюючи її.
Щоб забезпечити ефективний захист поверхонь від випадкових пошкоджень, використовуються надійні, практичні бар’єри. У компанії ЛегоСталь у Дніпрі можна замовити дорожній відбійник з нержавіючої сталі – майстри оперативно виконають повний цикл робіт: від виробництва до подальшої установки конструкції на об’єкті. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися детальніше, поставити питання, а також отримати попередній розрахунок на виготовлення та монтаж конструкцій з нержавіючої сталі.