Огородження з нержавіючої сталі в Одесі

Виготовимо огорожі з нержавіючої сталі в Одесі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для парапетов
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение
Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для парапетов
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение

Огородження з нержавіючої сталі

Огородження з нержавіючої сталі для балконів, терас і відкритих майданчиків стануть універсальним рішенням, що підходить для зовнішнього або внутрішнього розміщення. Цей тип металоконструкцій добре поєднується з іншими матеріалами: дерево, скло, але при цьому добротний, надійний каркас витримує навіть інтенсивну експлуатацію, не втрачаючи блиску та краси, а головне зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд.

 • Поручень 42мм
 • Стойка 32мм
 • Ригель (2шт) 12мм
 • AISI 201 от 950 грн/м
 • AISI 304 от 1100 грн/м

Огородження з нержавіючої сталі: важливі переваги

Компанія Legosteel – це сучасне підприємство, що укомплектоване функціональним обладнанням, що дозволило автоматизувати основні процеси. Результат нашої роботи – практичні, зносостійкі металовироби, які оцінені сотнями замовників з усіх регіонів України. До переваг конструкцій, виконаних з нержавіючої сталі, можна віднести такі особливості:
 • Стійкість до появи корозії – поверхня не зіпсується, не покриється слідами іржі навіть в умовах підвищеної вологості або встановлення огорожі сходів із нержавіючої сталі за межами будівлі.
 • Доступна ціна – вартість матеріалів лояльна, а за рахунок тривалого періоду служби такої опори всі фінансові витрати на її виготовлення окупаються багаторазово.
 • Універсальність – лаконічна поверхня, що сяє металевим блиском або з матовим, полірованим покриттям, не вимагає додаткового догляду або фарбування, а головне, добре доповнить будь-який стиль фасаду і поєднуватиметься з внутрішніми предметами обстановки.
Міцні, надійні металовироби забезпечують безпеку на об’єкті, ефективно перешкоджаючи можливим травмам та падінням. Це обов’язкова вимога до оснащення атріумів, сходових просторів. нержавіючі огорожі універсальні та витримують навіть сильні навантаження.

Види огорож

Замірник прибуде на об’єкт, щоб вивчити особливості майбутнього розміщення металоконструкції, а також отримати розміри, необхідні для складання кошторису та проектування креслень. Наша команда розробляє такі види металовиробів:
 • Зварювальні. Надійне з’єднання основних частин конструкції за допомогою зварювального апарату – шви проходять ретельну обробку та полірування, що дозволило досягти бездоганної гладкості, сяйва поверхні.
 • Збірні. Металоконструкція з’єднується з окремих деталей, що фіксуються за рахунок спеціальних кріплень. Таке рішення є актуальним для дерев’яних сходів, а також на ділянках простору, на яких недоцільне використання зварювального апарату.
Майстри подбають про те, щоб огородження сходів з нержавіючої сталі відповідало очікуванням замовника. Ретельно контролюємо якість на всіх етапах виробництва, дотримуючись найсуворіших стандартів – підберемо актуальні за ціною та експлуатаційними параметрами рішення, які розраховані на багаторічне використання.

Етапи виробництва

Спеціальні обмежувачі, призначені для дотримання техніки безпеки на відкритих ділянках, виробляються за заданою схемою:
 • Детальне обговорення умов співпраці, узгодження параметрів майбутньої металоконструкції, підписання офіційного договору;
 • Робота з проектною документацією, опрацювання найдрібніших елементів;
 • Виготовлення металовиробу відповідно до затверджених креслень;
 • Доставка на об’єкт, встановлення на заданій ділянці.
Добротна огорожа з нержавіючої сталі – це практичне, доступне рішення, яке буде виготовлено в обумовлений термін. Налагоджений механізм взаємодії з клієнтами та достатній запас матеріалів, що зберігається на власному складі компанії, дає можливість оперативно розпочати реалізацію поставленого завдання.

Legosteel: розробка металоконструкцій

Нержавіюча сталь– матеріал, який по праву заслужив на популярність. Він вимагає фарбування чи спеціального догляду (нанесення захисних складів), а термін служби зовнішніх і внутрішніх металовиробів становить роки, а десятки років. Ми виробляємо якісні балконні та сходові огорожі з нержавіючої сталі та готові запропонувати замовникам:
 • Безкоштовні консультації – детальні відповіді на питання на будь-якому етапі роботи над замовленням;
 • Спеціальні пропозиції – вигідні розцінки на виробництво різних видів металовиробів, підбір відповідного за характеристиками та ціною варіанта;
 • Краще обладнання та досвідчена команда майстрів – це уможливило надання довгострокової гарантії якості на матеріали, готові металоконструкції, а також роботи (доставка, монтаж), виконані на об’єкті.
Наші співробітники готові до проектів будь-якої складності та успішно справляються із замовленнями великого обсягу – телефонуйте, щоб обговорити умови майбутньої співпраці та придбати поручні та огорожі в Одесі.