Паркувальні бар'єри у Дніпрі

Виготовимо паркувальні бар'єри в Дніпрі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики
Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики

Паркувальні бар’єри

Щоб розмежувати територію, що призначена для стоянки автомобілів, використовуються спеціальні металеві стовпчики. Паркувальний бар’єр може бути встановлений біля приватних, державних та комерційних об’єктів — доступні різні види огороджувальних елементів, зовнішній вигляд яких підбирається відповідно до архітектурних особливостей будівлі та прилеглої до неї ділянки.

 • Діаметр 76 мм
 • Товщина 2 мм
 • AISI 201 від 900 грн/м
 • AISI 304 від 980 грн/м

Призначення паркувальних огорож

Спеціальні розмежувачі виготовляють як із пластику, так і металу, але другий варіант на порядок надійніший, практичніший і довговічніший, що робить його універсальним рішенням. Серед функцій, що виконують паркувальні стовпи, можна виділити такі:
 • розподіл загальної території на окремі місця для паркування;
 • обмеження проїзду, що дозволяє убезпечити пішоходів;
 • зонування простору, локалізація ділянки, призначеної для стоянки транспорту.
Елементи такого типу встановлюються як на відкритих, так і закритих майданчиках. На території вокзалів, аеропортів, торгових, спортивних та культурних центрів, освітніх закладів обмежувальні стовпчики є обов’язковими. Металеві обмежувачі використовуються і в місцях, призначених для відпочинку: скверах, паркових зонах, а також у зонах паркування та автостоянки на території житлових комплексів.

Види паркувальних стовпчиків

Діаметр обмежувачів становить від 60 мм, товщина стінки – не менше 2 мм. Для підвищення міцності та одночасно здешевлення виробу, всередину вставляється труба з товщиною стінки 3 мм. Параметри конструкції підбираються в залежності від її призначення, функцій та особливостей. Існують такі види розмежувальників простору:
 • стаціонарні — встановлюються на глибину до 30 см, стовпчики для паркування віддалені один від одного на відстань до 1.5 метрів;
 • знімні — мобільні рішення, призначені для облаштування паркування часу;
 • складні — вироби, які призначені для обмеження заїзду, а також можуть бути використані, щоб забронювати певне місце для паркування.
Якщо потрібно обмежити в’їзд на територію, застосовуються стандартні механічні елементи: круглі стовпи з нержавіючої сталі, які оснащені катафотами – так водієві зручно орієнтуватиметься навіть у темну пору доби. Паркувальна огорожа виготовляється відповідно до вимог чинних стандартів та параметрів, заданих замовником.

Бар’єр для паркування з нержавіючої сталі

Зона паркування та автостоянки має бути додатково огороджена – це дозволить створити комфортні умови для автовласників, а також забезпечити безпеку пішоходів. Це практичне, зручне рішення, яке стає чудовим аналогом бетонних блоків. Серед його переваг:
 • надійність, стійкість;
 • швидкий монтаж та демонтаж (за потреби);
 • доступна ціна (особливо з урахуванням довговічності таких металоконструкцій).
Боллард, або дорожній стовп, добре помітний водіям. У дощ, сніг та під променями літнього сонця — він завжди «на посту», обгороджуючи паркувальну зону та забезпечуючи безпечні умови для пересування територією. Міцна конструкція витримає механічні ушкодження, успішно виконуючи задану функцію.

Блокіратор паркувального місця

Щоб захистити виділену територію, наприклад автостоянку або зону паркування, застосовуються спеціальні стовпчики, встановлені на певному віддаленні один від одного. Якщо установка бар’єрних огорож неможлива або їх застосування недоцільно, використовується блокатор паркування, який виконує такі завдання:
 • резерв певного місця на ділянці (наприклад, у прибудинковій території — не доведеться відчувати незручності через те, що хтось сторонній зайняв потрібну частину майданчика);
 • захист від угону — спосіб, який убезпечить транспортний засіб від зловмисників;
 • обмеження проїзду — попереджувальні написи та знаки часто малоефективні, на відміну від висувних конструкцій із нержавіючої сталі.
Блокиратор місця для паркування потрібно надійно зафіксувати на поверхні, а також підібрати якісні замки. У цьому випадку виріб повною мірою виконає покладені на нього завдання і довго служитиме власнику.

Скільки коштують бар’єри для паркування

Вартість обмежувальних елементів залежить від типу конструкції, її особливостей, розміру, обсягу майбутніх робіт. Можна замовити виготовлення різних типів огорож – бар’єр для паркування та велопаркування, автостоянки, прибудинкової території, паркування біля супермаркетів та торгових центрів. Компанія ЛегоСталь виготовляє різні види металоконструкцій. Після зняття вимірів буде розроблено проект, складено кошторис та майстри прибудуть на об’єкт, щоб встановити паркувальні стовпчики. Купити бар’єрні огорожі в Дніпрі можна за спеціальною ціною — телефонуйте вже зараз, щоб дізнатися детальніше та скористатися пропозиціями, що діють.