Пандуси для інвалідів у Дніпрі

Виготовимо пандуси для малорухливих груп населення у Дніпрі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов

Пандуси для інвалідів

Для маломобільних груп населення навіть невелика перешкода може завдавати серйозних незручностей, обмежуючи можливість відвідування торгових точок, громадських будівель, освітніх установ, вхід до яких розташований на піднесенні або потребує подолання сходового прольоту. Усунути цю проблему допоможе пандус для інвалідів – спеціальна конструкція під нахилом, що дозволяє комфортно піднятися до входу до будівлі.

 • Поручень 42мм
 • Стійка 32мм
 • Ригель 12мм
 • AISI 201 ціну уточнюйте
 • AISI 304 ціну уточнюйте

Види металевих пандусів для інвалідів

Відповідно до Конвенції ООН з прав людей з обмеженими можливостями, необхідно забезпечити цій групі населення вільний та безпечний доступ до об’єктів сільської та міської інфраструктури. Виготовляються різні модифікації таких конструкцій:
 • Стаціонарні – можуть складатися з одного або двох прольотів. Виробляються згідно з діючими стандартами, кут нахилу є фіксованим. Допустимо збільшення ширини виробу, що дозволить забезпечити безперешкодний проїзд одразу двох дитячих чи інвалідних візків.
 • Відкидні — застосовуються там, де вільна площа не дозволяє встановити стаціонарну конструкцію, наприклад, у під’їздах житлових будинків, в яких ширина сходових прольотів обмежена. Відкидний пандус фіксується спеціальним механізмом, що дозволяє легко опустити або підняти конструкцію при необхідності.
Стаціонарні та відкидні моделі універсальні, розраховані на активну експлуатацію, зручні та практичні. Але існують також мобільні знімні рішення, які відрізняє невеликий розмір та мала вага. Вони призначені для подолання незначних перешкод, тому неактуальні для встановлення у житлових та громадських будинках.

Конструктивні особливості пандусів для інвалідів

Існує низка вимог, затверджених для цього типу конструкцій. Проект розробляється на основі чинних стандартів, у яких детально прописані експлуатаційні характеристики майбутнього виробу:
 • Розміри. Металевий пандус має бути шириною не менше 90 см – для доріжки для в’їзду, що допускає лише односторонній рух. Для забезпечення прохідності двох інвалідних візків цей показник має бути збільшений у 2 рази.
 • Кут нахилу. Пандус може бути встановлений на будь-якій поверхні, висота якої перевищує 4 см. Рівень нахилу обчислюється у відсотках – до 5% (близько 3 градусів), для деяких конструкцій допустимий показник становить 10%.
 • Додаткові елементи. Для безпечного розвороту та заїзду у верхній та нижній частині конструкції повинен бути передбачений окремий майданчик. Вона має бути обмежена невеликими виступами, що перешкоджають випадковому з’їзду коляски з похилої поверхні. Форма майданчика підбирається виходячи з особливостей вхідної групи. Рекомендовано нанесення нековзного покриття.
Обов’язковою вимогою є огородження пандуса — зручні перила забезпечать безпеку пересування похилою поверхнею. Опорні поручні можуть бути встановлені як в одинарному, так і парному варіанті – конструкція повинна бути безперервною на всьому протязі. Поруччя фіксуються з внутрішньої сторони.

Де встановлюються пандуси для інвалідів?

Інвалідний візок може проїхати тільки по рівній поверхні, що не має значних перепадів та нахилу. Відповідно, пологий похилий майданчик незамінний у багатоквартирних будинках, на вході в громадські будівлі, освітні установи, торгові точки, фінансові організації та медустанови. Створення безпечних умов для маломобільних груп населення (МГН) — одна з вимог, що висуваються до об’єктів міської та сільської інфраструктури. Пандус у під’їзді призначений як для інвалідних, так і для дитячих колясок – це допомагає подолати сходи, розташовані в проміжку від порога вхідних дверей до ліфта. Існують також опорні похилі конструкції, призначені для складів та промислових будівель. Це стаціонарні рішення підвищеної міцності, які призначені для переміщення колісних транспортних засобів та застосовуються при обладнанні майданчиків навантаження-розвантаження.

Скільки коштує виготовлення пандусу для інвалідів?

Щоб визначити розміри конструкції та кут нахилу, на об’єкт прибуде замірник, який виконає всі необхідні маніпуляції. У вартість входить:
 • розробка проекту;
 • виготовлення похилого майданчика з металу;
 • доставка виробу на об’єкт;
 • установка.
За рахунок грамотного проектування створюється надійна, зручна споруда, яка забезпечить безпечне піднесення та спуск людям з обмеженими можливостями. Фахівці ЛегоСталь у Дніпрі докладно дадуть відповідь на всі питання: як замовити стаціонарний або відкидний пандус для інвалідів, ціна, терміни виробництва та монтажу. Конструкція буде виготовлена ​​з дотриманням усіх вимог та стандартів якості.