Огородження з нержавіючої сталі в Дніпрі

Виготовимо огорожі з нержавіючої сталі в Дніпрі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для парапетов
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение
Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для парапетов
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение

Огородження з нержавіючої сталі

Надійні, міцні металоконструкції встановлюються на сходових прольотах, балконах, біля входу до будівлі. Огородження з нержавіючої сталі – раціональне придбання, розраховане на тривалий період експлуатації та зберігає бездоганний зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

 • Поручень 42мм
 • Стійка 32мм
 • Ригель (2шт) 12мм
 • AISI 201 від 950 грн/м
 • AISI 304 від 1100 грн/м

Металоконструкції для сходів, балконів, ганку

Огороджувальні системи розрізняються за експлуатаційними характеристиками, способом застосування та встановлення:
 • Збірні. Металоконструкція комплектується з окремих елементів, які з’єднані між собою. Модульні рішення застосовуються в житлових будинках, а також в будівлях, в яких недоступне використання зварювальних технологій (наприклад, при установці поручнів для дерев’яних сходів).
 • Зварні. Така огорожа з нержавіючої сталі монтується за допомогою аргонно-дугового зварювального апарату. Завдяки спеціальному поліруванню конструкція виглядає бездоганно – на ній не залишається жодного сліду високотемпературної обробки. Зварні елементи розраховані на довгострокове використання – вони не розхитуються, не втрачають міцності.
Різноманітність доступних рішень дозволяє зробити вибір, виходячи з архітектурних особливостей будівлі та інших нюансів. Фахівці розроблять проект майбутніх балконних або сходових захисних систем з урахуванням усіх тонкощів установки та подальшого використання металоконструкції.

Встановлення елементів з нержавіючої сталі

Грамотний монтаж – гарантія довговічності. Установка металоконструкції виконується майстрами у кілька етапів:
 1. Виміри — виїзд на об’єкт для отримання точних розмірів майбутнього обмежувача.
 2. Дизайн — огорожа сходів із нержавіючої сталі буде виконана у вибраному стилі, фахівці продумають кожен конструктивний елемент.
 3. Розробка проекту — добір форми та характеристик металоконструкції, промальовування креслень, опрацювання технічної частини, виходячи із вимірів, виконаних на об’єкті.
 4. Виробництво огороджувальної системи — всі деталі та елементи створюються точно за заданими розмірами.
На фінальному етапі бригада майстрів прибуде до замовника, щоби оперативно встановити нержавіючі огорожі. Специфіка встановлення металоконструкції на балконі, сходах або на ганку будівлі залежить від обраного способу монтажу та обсягів майбутніх робіт. Точний термін буде озвучено після погодження всіх умов замовлення.

Переваги конструкцій з нержавіючої сталі

За рахунок хрому у складі нержавіючої сталі готові вироби не іржавіють і не псуються під впливом негативних зовнішніх факторів (за високого рівня вологості або низьких температур), що дає змогу встановити такі огорожі на вулиці або на балконі. Серед переваг цього типу металоконструкцій:
 • Не вимагають додаткового догляду — поручневі та огороджувальні системи зберігають бездоганний зовнішній вигляд упродовж десятків років, не змінюючись та не деформуючись. Їх не потрібно фарбувати чи обробляти захисними сумішами.
 • Універсальні — податливість матеріалу дає можливість створювати сходові огорожі з нержавіючої сталі у різних формах, стилях та варіаціях. Такі системи монтуються у приватних житлових будівлях, а також у громадських будівлях.
 • Мала вага — легкі, але одночасно міцні та практичні вироби швидко монтуються і не створюють додаткове навантаження на основну конструкцію, тому відсутні жодні обмеження щодо встановлення або використання подібних елементів.
Нержавіючі металоконструкції вигідні не лише за рахунок доступної ціни на етапі замовлення відповідного виробу. На відміну від більшості матеріалів такий тип сталі не вимагає додаткових витрат і в процесі подальшої експлуатації, що робить це придбання раціональним і економічно доцільним.

Скільки коштують вироби з нержавіючої сталі?

Немає єдиної ціни на огородження сходів з нержавіючої сталі — кожна конструкція виготовляється відповідно до вимог, озвучених замовником, а також вимірів, виконаних на об’єкті. До розрахунку вартості включено такі статті витрат:
 • виїзд майстра на об’єкт для отримання точних розмірів майбутньої конструкції;
 • розробка проекту;
 • виготовлення елементів системи (для сходів, балконів або ганків);
 • доставка обладнання та матеріалів на об’єкт;
 • монтаж конструкції.
Компанія ЛегоСталь виробляє високоякісні та практичні поручні та огорожі, пропонуючи клієнтам комплексне обслуговування та супровід на всіх етапах співпраці. Зв’яжіться з нами вже зараз, щоб замовити металоконструкції у Дніпрі — менеджери нададуть усю необхідну інформацію та проведуть попередній розрахунок вартості виконання поставленого завдання.