Поручни для інвалідів та дітей у Запоріжжі

Виготовлення та встановлення поручнів для інвалідів та дітей за індивідуальним замовленням у Запоріжжі

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей
Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей

Поруччя для інвалідів та дітей

Щоб зробити пересування сходами безпечніше, встановлюються міцні опорні конструкції. Огородження для сходів від дітей, виготовлене з нержавіючої сталі, запобігає випадковим падінням, забезпечує додаткову підтримку під час спуску/підйому, доповнює оформлення сходових маршів. Така опора актуальна для юного покоління, людей похилого віку, а також маломобільних груп населення.

Види сходових огорож

Конструкція розробляється відповідно до архітектурних особливостей тієї ділянки території, для якої вона призначена. Ми виробляємо два види огороджувальних систем:

 • Вуличні — фіксуються вздовж пандусів або сходових маршів, складаються з одного/двох рівнів, щоб забезпечити безпеку пересування похилими поверхнями або крутими прольотами.
 • Всередині приміщень – встановлюються на внутрішніх сходах, розташованих між поверхами або просторими переходами між кількома частинами будівлі. Можливе встановлення поручнів у санвузлах, щоб створити комфортні умови для людей з обмеженими можливостями.

Виготовляємо внутрішні та зовнішні поручні для інвалідів з нержавіючої сталі. Цей матеріал успішно підтвердив свою надійність довгою службою навіть у режимі щоденної інтенсивної експлуатації або у несприятливих умовах. Тривалий вплив прямих УФ-променів, підвищена вологість або велика кількість пари, перепади температур – все це не позначиться на довговічності конструкції.

Опорні/захисні конструкції: характеристики

Щоб створити зручний, безпечний металовироб, наші майстри керуються чинними вимогами та стандартами:
 • для огорожі сходових прольотів виготовляється дворівнева огорожа;
 • основний поручень фіксується на висоті 90 мм, додатковий (для дітей чи інвалідів) – 700 мм;
 • діаметр перил підбирається таким чином, щоб було забезпечене зручне захоплення під час пересування сходами (товщина додаткового дитячого поручня може бути зменшена порівняно з основним).
Під час пересування сходами рука не повинна торкатися стіни — відступ становить не менше 4,5 см. Огородження сходів від дітей виготовляється довше за основний марш або пандус відповідно до стандартів безпеки. Точні параметри виробу будуть розраховані після виїзду замірника на об’єкт та детального аналізу території.

Встановлення сходових поручнів та огорож для дітей

Захисні поручні широко використовуються в різних типах будівель. Додаткова огорожа дає можливість убезпечити виділений простір, одночасно створити комфортні умови для маломобільної групи населення. Спеціальні дворівневі перила встановлюються:
 • у дошкільних або освітніх закладах (школи, дитячі садки, спортивні та розвиваючі центри);
 • у лікувальних закладах (поліклініки, лікарні, аптеки, реабілітаційні/педіатричні відділення, приватні кабінети);
 • у місцях з великим потоком людей (торгові або ділові центри, супермаркети, аеропорти).
Спеціальні поручні – обов’язковий додаток для пандусів, що робить подолання похилої поверхні швидким та зручним. Поруччя для дітей або людей з обмеженими можливостями, виконані з нержавіючої сталі, за рахунок особливої ​​технології виробництва, а головне правильного монтажу, стануть міцною опорною системою, здатною витримати навіть значні щоденні навантаження.

Виробництво поручнів для дітей або інвалідів

При виготовленні огорож для пандусів та сходів наші фахівці продумують найдрібніші деталі, щоб готова металоконструкція відповідала чинним стандартам якості:
 • міцність — перила повинні бути надійними, здатними витримати велику вагу, не деформуючись при цьому;
 • функціональність — опора забезпечує необхідну підтримку, виступає як стильний декоративний елемент, а також захищає відкриту частину пандусів або сходових маршів;
 • комфорт — розташування поручнів, віддаленість від стіни, довжина конструкції, інші параметри розраховуються таким чином, щоб готовий виріб був зручним у використанні.
Ми змінюємо та допрацьовуємо типові шаблони, доповнюючи стандартні конструкції, роблячи їх функціональнішими. Виготовлення кожного металовиробу включає багатоетапний контроль якості, що дозволяє створювати довговічні та практичні огородження пандусів для інвалідів. Щоб дізнатися про діючі спецпропозиції та замовити опорні/захисні сходові конструкції в Запоріжжі, зв’яжіться з нами прямо зараз – проконсультуємо, проведемо розрахунки, виберемо зручний день для прибуття замірника на об’єкт.