Паркувальні бар'єри у Запоріжжі

Виготовимо паркувальні бар'єри в Запоріжжі за індивідуальним замовленням.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики
Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики

Паркувальні бар’єри

Для розмежування простору у зоні стоянки автомобілів використовуються спеціальні системи. Паркувальний бар’єр, виконаний з нержавіючої сталі, стане надійною перешкодою, що розділяє загальну територію на окремі зони. Такі рішення використовуються біля комерційних будівель (супермаркети, торгові/ділові центри, готелі та заклади громадського харчування).

 • Діаметр
 • Товщина
 • AISI 201
 • AISI 304

Функції паркувальних бар’єрів

На відміну від пластикових елементів, металеві стовпчики на порядок довговічніші, а тому не потребують щорічної заміни. Такі конструкції універсальні, що уможливлює використання виробу для різних цілей. Паркувальна огорожа:
 • ділить загальну площу на окремі частини;
 • захищає пішохідну зону, повністю або частково блокуючи проїзд вантажного та легкового транспорту;
 • виділяє простір, виділений для паркування або автостоянки.
Доступні як стаціонарні, так і висувні рішення – вибір конструкції залежить від завдань, поставлених замовником. Ми розробляємо огорожі для авто- та залізничних вокзалів, аеропортів, зон відпочинку (парки, сквери, алеї), а також інших громадських місць з великим потоком людей. Паркувальні стовпчики виготовляються з нержавіючої сталі, що забезпечує міцність, надійність, стійкість конструкції.

Види бар’єрних огорож

Висота, діаметр, особливості конструкції підбираються після детального вивчення характеристик об’єкта та його архітектурних особливостей. Доступні такі рішення:
 • стаціонарний дорожній стовп – фіксується на заданій ділянці території у поглибленні до 30 см;
 • знімні системи — використовуються в зоні тимчасового паркування або як мобільна огорожа на заданий період часу;
 • складний блокатор паркувального місця — встановлюється для обмеження певної зони, що дає змогу зарезервувати виділений простір.
Допоможемо обрати ті рішення, які будуть актуальними відповідно до покладених на них функцій. Ми виробляємо міцні металоконструкції, додатково оснащуючи кожен елемент катафотами – вони добре помітні в темряві, що практично повністю виключає випадковий наїзд або створення аварійної ситуації у темну пору доби, а також за недостатньої видимості.

Параметри паркувальних бар’єрів з нержавіючої сталі

Боллард — вірний вартовий безпечного паркування. Відсутність огороджувальних елементів може призвести до непередбачуваних наслідків, тому ми розробляємо практичні, надійні металоконструкції, розміщуючи їх на заданій відстані, підбираючи висоту кожного виробу, щоб воно було добре помітне навіть із заходом сонця. Основні характеристики такої огорожі:
 • простість встановлення та подальшого демонтажу;
 • зносостійкість, міцність;
 • надійна фіксація.
Щоб бар’єр для паркування служив десятиліттями, ми суворо контролюємо процес виготовлення, а головне, дотримуємося технології монтажу. Для виробництва конструкції використовуються якісні матеріали, а на всі вироби та роботи надається тривала гарантія.

Виготовлення блокаторів для паркувальних місць

Обмежувальні елементи з катафотами — немов яскравий сигнал, що дозволяє вчасно скоригувати напрямок руху. Такі системи встановлюються на ділянках стоянки або паркування, а щоб зарезервувати собі окреме місце на загальній території (на подвір’ї багатоповерхового будинку, біля офісу), використовується спеціальний блокатор паркування, який:
 • обмежує пересування, блокує в’їзд та виїзд на приватні володіння;
 • виступає як додатковий захист від викрадення;
 • легко складається та піднімається, фіксується в потрібному положенні за допомогою надійного замка.
Ми виготовляємо компактні блокатори та металоконструкції, які допоможуть розмежувати навіть значну площу. Паркувальні стовпчики можна купити в різних розмірах — керуємося діючими стандартами, але допустимо внесення змін залежно від вимог замовника.

Виробництво паркувальних огорож з нержавіючої сталі

Щоб розрахувати вартість виготовлення майбутнього виробу, потрібно визначити розмір кожного болларду, обчислити допустиму відстань між ними, а відповідно, та загальну кількість блокаторів, які будуть встановлені на території. На підставі цих даних буде озвучено загальну вартість (паркувальні стовпи та монтажні роботи), а також терміни виконання поставленого завдання. Компанія ЛегоСталь займається виготовленням різних видів конструкцій, надаючи замовнику повний цикл послуг від розробки до установки. Ми створюємо бар’єри для автостоянок, зон для паркування, прибудинкових ділянок на території житлових комплексів або громадських будівель. Щоб дізнатися детальніше, отримати попередній розрахунок та замовити стаціонарні, знімні або висувні обмежувальні стовпчики у Запоріжжі, зателефонуйте нам, і менеджер докладно розповість про доступні категорії продукції.