Огородження з нержавіючої сталі в Запоріжжі.

Виготовимо огорожі з нержавіючої сталі в Запоріжжі за індивідуальним замовленням.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение
Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение

Огородження з нержавіючої сталі

Безпека сходових прольотів – обов’язкова вимога. Міцні огорожі з нержавіючої сталі зроблять конструкцію зручніше, надавши оформленню вхідної групи або внутрішніх переходів завершений вигляд. Ми створюємо високоякісні металовироби, розраховані на тривалу службу, призначені як для зовнішнього, так і внутрішнього монтажу.

 • Поручень
 • Стійка
 • Ригель (2шт)
 • AISI 201
 • AISI 304

Види огорож з нержавіючої сталі

Опорні системи багатофункціональні: це лаконічний декор, міцний поручень, практичний обмежувач. Вироби розрізняються за способом монтажу:
 • Зварні. Аргонно-дугове зварювання дозволяє надійно зафіксувати елементи конструкції, що дає змогу отримати високоякісні зварні шви, а відповідно гарантувати тривалий період експлуатації виробу.
 • Збірні. Окремі деталі з’єднуються воєдино. Цей метод використовується в тих випадках, коли застосування зварювального апарату неможливе з низки причин.
Огородження з нержавіючої сталі практичне і безпечне, а тому може бути використане не лише на сходах, а й на балконах. Воно не деформується, не псується, не втрачає початкових властивостей, протягом десяти років виконуючи задані функції. Основою довговічності такої системи є спеціальна технологія виготовлення, а також грамотний монтаж, у процесі якого всі елементи будуть міцно зафіксовані.

Поручні та обмежувачі: конструктивні особливості

Для виготовлення надійної, міцної сходової або балконної металоконструкції потрібно правильно визначити її параметри, розташування, оцінити наявність додаткових опцій. Виробництво виконується у кілька етапів:
 • виїзд на об’єкт — майстер вивчить місце встановлення майбутнього металовиробу, зніме виміри, визначить параметри, яким мають відповідати нержавіючі огородження;
 • розробка макетів — компонуються креслення, узгоджуються деталі, доопрацьовується, затверджується технічна частина;
 • виготовлення обмежувачів — конструкція проводиться строго за заданими вимогами, впроваджено багатоетапний контроль якості, що уможливило своєчасне виявлення найменших недоліків.
Після завершення виробничого процесу поручні будуть доставлені на об’єкт, а фахівці зафіксують систему в потрібному положенні. Доступне виготовлення прямих або вигнутих обмежувачів із заданою частотою вертикальних стійок. Можливе створення комбінованих рішень – огородження сходів з нержавіючої сталі добре доповнять елементи із міцного, загартованого або багатошарового скла.

Огородження з нержавіючої сталі: практичні, безпечні системи

Одна з переваг нержавіючої сталі – зносостійкість. Конструкція здатна служити роками, їй не страшні опади або підвищена вологість, високі/низькі температури, а також пряме сонячне проміння. Металовироб може бути встановлений на балконі, терасі, внутрішніх міжповерхових переходах, як обмежувач для пандусів або сходових прольотів. Його основні характеристики:
 • Надійність — відкриті ділянки будуть захищені, при цьому конструкція добре витримує задані навантаження (наприклад, вага кількох людей, які одночасно тримаються або спираються на поручні).
 • Лаконічність — перила та огорожі з нержавіючої сталі поєднуються з будь-якими стилями, доповнюючи загальний концепт і надаючи стандартним сходовим маршам, терасам або балконом особливу елегантність.
 • Антикорозійна стійкість — правильне виготовлення та монтаж роблять можливим створення практичної огороджувальної системи, яка не потребує спеціальної обробки чи складного догляду. Достатньо протерти поверхню, щоб вона знову засяяла красивим металевим блиском.
Вироби з нержавіючої сталі – раціональний вибір, який окупається за рахунок багаторічної експлуатації. Такі рішення можуть бути встановлені у внутрішніх приміщеннях або просто неба — ми створюємо обмежувачі для офісів, торгових центрів, медустанов та приватних будинків.

Виготовлення обмежувачів для сходів або балконів: ціна та термін

Кожна металоконструкція унікальна — ми виготовляємо високонадійні сходові огорожі з нержавіючої сталі, які виконують роками задані функції. На вартість виготовлення впливає розмір, конфігурація, наявність додаткових елементів, частота вертикальних стійок – при складанні кошторису буде врахована ціна матеріалів, що використовуються, а також витрати на виконання поставленого завдання. Монтаж виконують кваліфіковані майстри, котрі ретельно зафіксують конструкцію за допомогою міцних кріплень. Завдяки цьому металовироби встоять навіть під сильним навантаженням. Усі побажання та вимоги замовника враховуються у повному обсязі: діаметр, розташування/висота поручнів, комбінації матеріалів. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зробити попередній розрахунок та замовити огородження сходів із нержавіючої сталі в Запоріжжі, зв’яжіться з нами в робочий час — менеджери нададуть потрібну інформацію.