Флагштоки у Запоріжжі

Виготовлення та встановлення флагштоків з нержавіючої сталі в Запоріжжі.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Флагшток «Стандарт»

Промені сонця, торкаючись бездоганної гладі відполірованої щогли з нержавіючої сталі, підкреслять сяйво та красу металевого блиску. «Стандарт» – універсальні флагштоки, що поєднують у собі простоту та функціональність. Ця серія підходить для всіх типів прапорів – на полотно може бути нанесена державна символіка чи логотип компанії. Секційна щогла монтується на бетонну основу, що забезпечує її стійкість у будь-яких погодних умовах.

Металоконструкція складається з кількох конструктивних елементів і не завдає складнощів під час експлуатації. Її основні елементи:

 • наверші — традиційний плоский наконечник чи нестандартні рішення (куля, куб, герб);
 • основа — відкидна система уможливила просту зміну положення конструкції, вона легко переходить у горизонтальну площину;
 • роликовий механізм — використовується для зміни висоти прапора та встановлення в заданому положенні.

Антикорозійна стійкість нержавіючої сталі стане гарантією довгої служби металовиробу. Під дощем або снігом, сонячними променями, що палять, сильними вітрами — щогла виглядає бездоганно і виконує покладені на неї функції. Флагштоки вуличні прикрашають виділений простір біля комерційного чи державного об’єкта, і навіть утримують прапор у потрібному положенні.

Флагшток «Супер Стандарт»

Ця серія є удосконаленим модифікованим варіантом стандартної конструкції. Щогла створена з високоміцної якісної нержавіючої сталі, тому вона добре підходить для встановлення візитної картки організації — власного прапора. Базові елементи металоконструкції:

 • секційна міцна щогла;
 • оригінальне поворотне навершие, здатне змінювати положення залежно від напрямку вітру;
 • відкидна основа, яка дає можливість нахилити конструкцію під кутом 90 градусів, що значно спрощує встановлення або заміну прапора.

При узгодженні умов замовлення можна обговорити і додаткові опції, наприклад, антивандальний захист, який убереже полотно від зловмисників, які бажають посягнути на його безпеку. Параметри конструкції підбираються відповідно до переваг майбутнього власника.

Вулична підставка для прапора може бути задіяна з рекламною метою — це ефективний маркетинговий інструмент, який стане постійним нагадуванням про компанію для всіх, хто проходить повз. Підвищуючи впізнаваність бренду, вдається сформувати його позитивне сприйняття, що забезпечить популярність товарів, що реалізуються.

Флагшток «Баннер»

Системи фіксації прапора встановлюються біля громадських будівель, фінансових установ, автозаправних станцій. Це елегантна лаконічна деталь, яка доповнить оригінальність фасадного оформлення. Полотно з вибраним текстом, основним зображенням компанії або державною символікою рідної чи зарубіжних країн справить враження на партнерів, а також потенційних клієнтів.

Серія «Банер» виконана з нержавіючої сталі, але, на відміну від традиційних рішень, має кілька принципових конструктивних відмінностей:

 • розтягування полотна по ширині (від 1 метра) — малюнок прапора буде добре помітний поблизу або здалеку;
 • банерне плече — система обертається відповідно до напряму вітру;
 • обтяжувачі — фіксують конструкцію, забезпечуючи ідеальний натяг.

Сталевий флагшток практичний. Монтаж виконується на підготовлену основу з бетону, металовироб витримає експлуатацію в будь-яких погодних умовах, не деформуючись, не покриваючись подряпинами або іржею. Ми виготовимо секційну щоглу за розмірами, озвученими замовником, щоб прапор був розташований на потрібній висоті і незмінно добре видно.

Флагшток «Супер Баннер»

Ця серія фіксаторів для прапора з нержавіючої сталі стала одним з кращих рішень. Вона служитиме не одне десятиліття, встоявши перед поривами сильного вітру, опади або тривалим снігопадом. Команда ЛегоСталь ретельно опрацьовує креслення кожного металовиробу, контролюючи якість виготовлення та встановлення – це гарантує зносостійкість, а також стійкість конструкції. У комплект поставки входять деталі, необхідні для експлуатації та монтажу системи. Секційна щогла оснащена численними додатковими опціями, які роблять її експлуатацію простішою та зручнішою:

 • поворотна основа — незалежно від напрямку вітру, зображення на прапорі буде відмінно помітним;
 • проста система заміни прапора – встановлення нового полотна займе всього кілька хвилин;
 • спеціальні обтяжувачі — забезпечать бездоганний натяг полотна навіть у безвітряну погоду.

У пошуку раціональних рішень варто купити вуличний флагшток, представлений у серії «Супер Банер». Суворий hi-tech стане стильним декоративним елементом, а також майданчиком для розміщення державної символіки, елементів фірмового стилю компанії або рекламних повідомлень.

Виготовлення флагштоків з нержавіючої сталі в Запоріжжі

Типові рішення допрацьовуються та змінюються – для кожного клієнта ми створюємо унікальний проект, який відповідає заданим вимогам. Власне виробництво уможливило впровадження послідовного багатоетапного контролю якості — металовироби проходять ретельну перевірку, що дозволить переконатися у відсутності на поверхні найменших дефектів, які можуть скоротити термін служби конструкції. Нам довіряють виготовлення систем кріплення прапорів, розроблених з урахуванням високих стандартів якості:
 • антикорозійна стійкість уможливила встановлення щогли на будь-яких територіях, наприклад, на набережній в умовах підвищеної вологості;
 • нержавіюча сталь не потребує спеціального догляду, фарбування або полірування, вона красиво блищить на сонці і не псується під впливом прямих УФ-променів;
 • правильна фіксація металоконструкції забезпечить її стійкість, щоб навіть у негоду вона не змінила свого положення.
Міцний флагшток купити можна за чесною, доступною ціною — металовироб служить десятиліттями, тому таке вкладення вигідне, а головне, економічно доцільне. Символ компанії незмінно майорить за вікном — будь-якої пори року незалежно від погодних умов.

Якісні флагштоки від компанії ЛегоСталь

Для ефективної взаємодії з клієнтами ми розробили схему співробітництва, яка уможливила детальне узгодження умов замовлення та виконання поставленого завдання суворо відповідно до встановлених вимог:
 • консультація — обговорення параметрів майбутнього металовиробу, попередні розрахунки вартості та строків;
 • виїзд на об’єкт — вибір місця та способу монтажу, визначення параметрів флагштока, виходячи з його типу та розміру;
 • виготовлення – виробництво конструкції, доставка на об’єкт, монтаж.
Ми виготовляємо вуличні системи кріплення прапорів як в одиничному екземплярі, так і об’ємними замовленнями. Компанія ЛегоСталь готова запропонувати широкий вибір додаткових рішень та розробку проекту за вимогами замовника. Щоб скористатися пропозицією, підібрати телескопічний флагшток, купити вироби з нержавіючої сталі в Запоріжжі та отримати повний комплекс послуг, зателефонуйте нам сьогодні, і вже завтра ми приступимо до роботи над замовленням.