Рекомендації щодо прапорів
Для того щоб прапор гордо майорів над конкурентами йому необхідний флагшток. Процес проектування та виготовлення флагштоків трудомісткий та тривалий. Найбільш підходящим до будь-яких умов експлуатації вважається штучний шовк (поліефір або поліестер). Мала щільність, відмінна структура плетіння та низька вартість зробили його найпопулярнішим серед матеріалів для прапорів. Однак для використання на відкритому повітрі використовується прапорна сітка.
У попередній статті ми докладно розповідали про флагштоки, їх різновиди та вартість. У цьому матеріалі хотілося б докладно розглянути питання використання прапорів.
Прапори для інтер'єру краще виконувати з габардину або атласу, які виглядають благородно і, при акуратній експлуатації, служать роками.
Використання прапорів за умов міського середовища
Прапори, які застосовуються в умовах міського середовища, вимагають до себе більш ретельного догляду. У великих промислових містах України (Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Кременчук, Кіровоград, Полтава, Запоріжжя) через сильне забруднення повітря прапор може швидко втратити свій привабливий вигляд. Тому за прапорами, які вивішують на флагштоках з нержавіючої сталі, встановлених у місцевості з великою кількістю промислових підприємств або інтенсивним рухом транспорту необхідно частіше доглядати (мається на увазі прання як мінімум раз на два місяці).
Чому деякі прапори неможливо призвести до первинного вигляду?
Найбільшу шкоду зовнішньому вигляду прапора завдає пил, змішаний з невеликими масляними краплями, що осідає на тканину прапора. Таке довкілля характерна для промислових зон та зон з інтенсивним рухом транспорту. При знаходженні прапора без прання, за таких несприятливих умов, протягом більше трьох місяців прапор буде випрати неможливо. При тривалому контакті масляний бруд глибоко проникне в тканину і біла тканина стане сірою – такий прапор відновити згодом неможливо. Виходячи з вищесказаного, можна рекомендувати замовлення двох комплектів прапорів для використання їх по черзі.
Щоб сильний вітер не пошкодив флагшток чи прапор:
При сильних поривах, коли швидкість вітру досягає 14-18 м/с (великі дерева гойдаються, проти вітру важко йти) – рекомендуємо приспустити прапори хоча б до середини флагштока.
При досягненні швидкості вітру 18-22 м/с (великі гілки дерев ламаються, ушкоджуються легкі будівельні конструкції) – наполегливо рекомендуємо зняти прапори.
І якщо ви визначилися із вибором прапора, то флагштоки замовити Ви можете у нашій організації.
Ми пропонуємо флагштоки наступних типів:
- флагшток “стандартний”;
- флагшток “банер”;
- флагшток “супербанер”.