Поручні для інвалідів та дітей в Одесі

Виготовлення та встановлення поручнів для інвалідів та дітей за індивідуальним замовленням в Одесі

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей
Ограждение пандусов
Ограждение для пандуса
Ограждения пандусов
Ограждения для инвалидов
Детский поручень
Детские поручни
Поручни для детей
Поручень для инвалидов
Перила для детей

Поруччя для інвалідів та дітей

Сходи, пандуси та інші складні ділянки (круті підйоми або спуски), пологі майданчики – відрізки площі, на яких важливо забезпечити безпечні умови. Захисна огорожа для сходів від дітей одночасно використовується як додаткова опора, призначена для людей з обмеженими можливостями. Грамотна організація простору дозволить забезпечити комфортні умови для пересування, дотримуючись чинних норм та вимог.

Перила для інвалідів та дітей: стандарти

Будь-які сходи або пологий майданчик повинні бути по обидва боки захищені обмежувачами, які перешкоджають випадковому падінню, спрощуючи пересування. Це обов’язкова вимога при організації пандусів, призначених для людей з обмеженими можливостями, які зазнають труднощів при подоланні складних, нерівних ділянок. Компанія Legosteel виробляє поручні для інвалідів з нержавіючої сталі, а також добротні опорні конструкції для дітей, незмінно дотримуючись таких стандартів:
  • Висота огорож має становити до 90-100 см – це універсальний формат, який запобігає випадковому з’їзду з пандусу або падінню за межі сходів;
  • Подвійна система перил – розташування поручнів на різних рівнях забезпечує комфортну опору для людей будь-якого віку чи зростання;
  • Фіксація на достатній відстані від стіни – при пересуванні закритими сходами, обмеженими по обидва боки, не станеться випадкової травми руки про шорстку поверхню за межами огорожі.
Виготовленням металоконструкцій займається досвідчена команда – Суворий контроль якості на кожному етапі, а головне ефективне взаємодія співробітників нашої компанії, уможливило отримання результату в задані терміни. Після погодження всіх умов на об’єкт приїде замірник, щоб визначити точні параметри похилого майданчика або сходового маршу, на підставі яких буде спроектований варіант, що підходить за всіма характеристиками.

Види огорож сходів та пандусів

Наша команда виробляє високоякісні надійні системи із нержавіючої сталі, які підходять для експлуатації в будь-яких умовах. Фахівці підбирають певні марки сталі, які відповідають характеристикам об’єкта та місця розташування майбутньої металоконструкції. Огородження пандусів для інвалідів та дітей можна розділити на дві основні групи:
  • Вуличні – розташовані за межами будівлі, відповідно піддаються постійному негативному впливу: різкі перепади температур, сильні опади, екстремальні погодні умови. З цієї причини саме нержавіюча сталь – оптимальне рішення, що має антикорозійну стійкість, а головне здатність протистояти зносу. Монтуються перед входом у будівлю, вздовж похилих майданчиків і сходів, а також можуть бути задіяні як зручний, безпечний роздільник простору, або додаткова опора при пересуванні на небезпечних ділянках.
  • Внутрішні – такі огорожі встановлюють на відкритих або закритих сходових отворах, вздовж пандусів. Цей тип металоконструкцій буде актуальним у під’їздах багатоквартирних будинків, усередині котеджів, а також громадських будівель великої площі, в яких передбачені ділянки простору, розташовані під нахилом.
Подвійні перила для дітей та спеціальні конструкції для людей з обмеженими можливостями – це безпечне рішення для приватних або комерційних закладів. Наші майстри розробляють, виробляють, встановлюють огорожі для поліклінік, приватних медичних центрів, торговельно-розважальних об’єктів, офісів. запропонуємо найкращі рішення з урахуванням критеріїв та лімітів, озвучених замовником.

Надійні огорожі перила і для сходів та пандусів в Одесі

Legosteel – це виробник високоякісних металовиробів із нержавіючої сталі, які розраховані на тривалий період експлуатації. Вартість розраховується індивідуально та залежить від розмірів (довжина, товщина виробу), матеріалів та технології виробництва, а також особливостей монтажу. Ми розробили зручну схему взаємодії із клієнтами:
  • Комплексний підхід – виконуємо повний цикл послуг, від розробки до фіксації поручнів безпосередньо на об’єкті;
  • Виїзд замірника – майстер безкоштовно приїде за вказаною адресою, щоб отримати точні розміри заданої ділянки, на підставі яких буде спроектована підсумкова конструкція;
  • Низькі ціни – приємні умови співпраці, доступні розцінки на всі групи виробів, а головне спеціальні пропозиції для об’ємних замовлень.
Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб замовити захист сходів від дітей або зручні поручні для людей з обмеженими можливостями. Менеджери проведуть необхідні розрахунки, озвучать попередню вартість, запропонують оптимальний формат співпраці та оберуть день для прибуття бригади та встановлення опор.