Паркувальні бар'єри в Одесі

Виготовимо паркувальні бар'єри в Одесі за індивідуальним замовленням.

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики
Парковочные ограждения
Столбики парковочные
Парковочные столбики из нержавейки
Парковочные столбики

Паркувальні бар’єри

Паркувальний бар’єр – металевий елемент, що захищає задану територію. Це убезпечить пішохідну зону, а також розділи простір на окремі функціональні зони – подібні конструкції актуальні для встановлення перед торговельно-розважальними закладами, супермаркетами, діловими центрами, офісними будинками та іншими місцями з великою відвідуваністю. Legosteel – провідний український виробник якісних металоконструкцій із нержавіючої сталі, що створює практичні, надійні рішення, розраховані на багаторічну експлуатацію.

 • Диаметр 76 мм
 • Толщина 2 мм
 • AISI 201 от 900 грн/м
 • AISI 304 от 980 грн/м

Функції паркувальних стовпчиків

Боллард – це обмежувальний стовп, що допомагає регулювати проїзд транспортних засобів. Нерідко забороняючих знаків виявляється недостатньо, але міцні стаціонарні або висувні огорожі дають змогу легко вирішити цю проблему. Такі системи функціональні, тому задіяні для вирішення найширшого спектра завдань:
 • Облаштування безпечного паркування біля приватних та комерційних об’єктів;
 • Поділ загального простору на кілька окремих зон, розмежування площі;
 • Запобігання несанкціонованому заїзду на територію.
Паркувальна огорожа, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, розрахована на багаторічну експлуатацію. Це вигідна інвестиція, яка дозволяє упорядкувати виділений простір – металеві елементи будуть чудово виглядати десятиліттями, не потребуючи відновлення чи ремонту.

Види боллардів

Виробництво практичних конструкцій з нержавіючої сталі – це можливість реалізувати будь-які вимоги замовника, створюючи металовироби відповідно до наданих креслень. Наша команда виготовляє універсальні стовпчики для паркування, серед яких:
 • Стаціонарні – болларди, зафіксовані певному ділянці простору, розраховані на десятиліття експлуатації. За наявності пошкоджень такі елементи легко підлягають заміні або ремонту.
 • Знімні – тимчасове рішення, яке дає змогу обмежити в’їзд на територію на певний часовий проміжок.
 • Складні – спеціальні конструкції, що дозволяють обмежити особисте місце для паркування та захистити його від сторонніх.
Наші майстри розроблять і виготовлять блокатор паркувального місця за заданими параметрами: висота, ширина, форма. Металоконструкцію можна доповнити катафотами (світлоповертачі), які добре помітні у темну пору доби, а тому перешкоджають випадковому наїзду на металевий стовпчик.

Паркувальні стовпи з нержавіючої сталі: переваги

Огородження, встановлені просто неба, постійно піддаються впливу негативних зовнішніх факторів. Тому для облаштування зони паркування використовуються надійні, міцні матеріали. Добротні обмежувальні стовпчики, виготовлені з нержавіючої сталі, стійкі до будь-якого впливу ззовні. Переваги такого рішення:
 • Корозійна стійкість – на поверхні не утворюється іржа, навіть з урахуванням підвищеної вологості, зледеніння або рясних, тривалих опадів.
 • Міцність – стовпи стійкі до механічних пошкоджень і добре витримують навіть значне навантаження, а завдяки гладкій циліндричній формі та відсутності гострих кутів, випадковий наїзд на бар’єр для паркування не завдасть значної шкоди транспортному засобу.
 • Довгий термін служби – період експлуатації металовиробу становить не роки, а десятиліття, і за рахунок відсутності зовнішнього фарбування або нанесення захисного шару поверхня залишається незмінною через тривалий час після встановлення.
Один із плюсів на користь вибору невеликих, лаконічних боллардів – простота монтажу. Блокатори легко фіксуються в потрібній точці, а при необхідності підлягають демонтажу – можливе встановлення в будь-якій частині простору. Наші майстри проведуть необхідні розрахунки та визначать оптимальну кількість елементів, щоб паркувальні стовпи в повному обсязі виконували задану функцію.

Де замовити паркувальну огорожу в Одесі?

Наші майстри виробляють всі види конструкцій, що захищають: традиційні стовпчики, блокатори під замки, висувні, знімні та стаціонарні елементи. Вартість розраховується виходячи з характеристик металовиробу, складності роботи та кількості використовуваних матеріалів. Для клієнтів розроблено цілу низку спеціальних пропозицій:
 • Гарантія якості – уважність до деталей, 100% впевненість у результаті та в тому, що блокатор паркування виглядатиме бездоганно.
 • Низькі ціни – вигідні розцінки та знижки при комплексному замовленні.
 • Оперативний виїзд на об’єкт – майстер приїде, щоб отримати точні виміри та проаналізувати особливості ділянки, запропонувавши оптимальні рішення. На фінальному етапі буде організовано доставку матеріалів та проведено монтаж.
Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися докладніше, проконсультуватися та узгодити характеристики, яким будуть відповідати паркувальні стовпчики, купити які в Одесі можна безпосередньо у виробника.