Пандуси для інвалідів в Одесі

Виготовимо пандуси для малорухливих груп населення в Одесі за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов
Пандусы для инвалидов

Пандуси для інвалідів

Створення комфортного середовища для МГН (маломобільних груп населення) – одна з обов’язкових вимог, які мають бути виконані на об’єктах міської інфраструктури. Перед входом у будівлю, а також усередині будівель на складних ділянках та сходах, повинні бути організовані похилі майданчики – пандус для інвалідів забезпечує безпечне переміщення. Компанія Legosteel виробляє всі види металоконструкцій із нержавіючої сталі, створюючи добротні рішення, розраховані на активну експлуатацію.

 • Поручень 42мм
 • Стійка 32мм
 • Ригель 12мм
 • AISI 201 ціна договірна
 • AISI 304 ціна договірна

Металеві пандуси: норми та стандарти

Площі, розташовані під нахилом, забезпечують зручний в’їзд на об’єкт. Відсутність подібної площини створить непереборний бар’єр, який позбавить власника комерційного об’єкта значної частини прибутку через відсутність можливості піднятися з дитячим чи інвалідним візком. Наші майстри розробляють усі види пологих металоконструкцій:
 • Стаціонарні рішення – базові споруди для проїзду дитячих та інвалідних колясок. Підходять для встановлення на вході в будівлю, у під’їзді, на відкритих ділянках. Ширина, довжина та характеристики майбутнього металовиробу будуть прораховані, на підставі архітектурних особливостей місця встановлення.
 • Відкидний пандус – за відсутності достатнього вільного місця розміщення фіксованої металоконструкції, використовуються мобільні рішення. Такий варіант піднімається і опускається за необхідності, що забезпечує комфортне пересування маломобільних груп населення. Це найпоширеніша модель для встановлення в багатоквартирних будинках.
Виробляємо і похилі майданчики для складу, призначені для встановлення на ділянках заїзду та виїзду, а також у зоні розвантаження. Кут нахилу розраховується таким чином, щоб пандус був безпечним, а пересування по ньому не завдавало жодних незручностей. Майстри Legosteel продумають кожну деталь, щоб спроектувати, виготовити, а також встановити металовироб на основі вимог замовника.

Пандуси для інвалідів з нержавіючої сталі: переваги

Пологі площини встановлюються у громадських місцях або на об’єктах з високою відвідуваністю. Такі елементи є актуальними на вокзалах, в аеропортах, медичних, торгових або розважальних центрах, закладах громадського харчування, а також дошкільних, загальноосвітніх закладах. Універсальний матеріал, який підходить для встановлення як у будівлі, так і за її межами – нержавіюча сталь. До численних переваг, які має металевий пандус, можна віднести такі характеристики:
 • Зносостійкість – поверхня розрахована на багаторічний період експлуатації, не деформується навіть з урахуванням щоденного активного використання, не покривається тріщинами чи подряпинами.
 • Міцність – майстри підберуть марки сталі з огляду на розташування металовиробу, попередній розрахунок очікуваного навантаження та інші фактори, що забезпечить тривалий термін служби конструкції.
 • Практичність – важлива перевага нержавіючої сталі полягає в тому, що вона зберігає початковий металевий блиск протягом десятиліть, а головне, не вимагає спеціального догляду та складного очищення, тому вхідна зона незмінно виглядатиме бездоганно.
Наша компанія пропонує клієнтам співпрацю на взаємовигідних умовах: комплексний підхід дає можливість встановити лояльні розцінки на всі групи вироблених металовиробів. Це чудова можливість замовити похилі майданчики для людей з обмеженими можливостями, а також придбати огорожу пандусу.

Виробництво пандусів з нержавіючої сталі в Одесі

Співпрацюємо з клієнтами з усієї України, продумуючи та створюючи елементи безпечного середовища для маломобільних груп населення. Вартість виготовлення виробу з металу, що буде встановлено на складі, у під’їзді або перед входом до будівлі, залежить від багатьох факторів. При розрахунку ціни будуть враховані конструктивні особливості, параметри, складність роботи, обсяг матеріалів, що використовуються. Досвідчена команда кваліфікованих майстрів надасть повний цикл послуг:
 • Виїзд на об’єкт для отримання точних вимірів – підбір характеристик майбутнього виробу та узгодження деталей;
 • Розробка та затвердження докладних креслень, а також складання кошторису на пандус для інвалідів – ціна готового майданчика та огорож буде розрахована з урахуванням всіх факторів;
 • Доставка матеріалів та роботи на об’єкті – спеціалісти здійснять монтаж, надійно закріпивши площину в заданому положенні на ділянці.
Приступаємо до роботи лише після погодження всіх умов майбутньої співпраці та підписання офіційного договору, в якому будуть вказані точні терміни, розцінки та інші параметри взаємодії. Наша команда – це професіонали з практичним досвідом, які добре знайомі з тонкощами та нюансами виробництва металоконструкцій із нержавіючої сталі. Телефонуйте, щоб дізнатися докладніше – і ми встановимо пандус у під’їзді перед входом у будівлю або на складі.