Огородження з нержавіючої сталі в Києві

Виготовимо огорожі з нержавіючої сталі в Києві за індивідуальним замовленням

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для парапетов
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение
Ограждения для крыш
Ограждения для парапетов из профильной трубы
Ограждения парапетов из стекла
Ограждения из стекла для парапета
Ограждения из нержавейки для парапетов
Ограждения из нержавейки для парапета
Ограждения для парапетов
Ограждения для балкона
Ограждения балкона из нержавейки
Ограждения со стеклом для парапетов
Ограждение кровли
Балконное ограждение

Огородження з нержавіючої сталі

Відкриті ділянки простору, розташовані під нахилом або великій висоті, повинні бути надійно захищені. В іншому випадку збільшується ймовірність необережного падіння, що призведе до серйозних травм. Огородження з нержавіючої сталі запобігають подібним непередбаченим ситуаціям, зробивши підйом сходами або пересування по пандусу простим, зручним, а головне, безпечним.

 • Поручень 42 мм
 • Стійка 32 мм
 • Ригель (2шт) 12 мм
 • AISI 201 від 950 грн/м
 • AISI 304 від 1100 грн/м

Критерії вибору надійних огорож для сходів або балконів

Спеціальні обмежувачі встановлюються не лише на сходових маршах, а й на балконах. Вони виконують одночасно дві функції: виступають як надійна опора, на яку можна спертися при необхідності, а також уможливлюють запобігання настанню нещасного випадку. Металоконструкції виготовляються з нержавіючої сталі, чим і зумовлені переваги таких рішень:
 • Міцність — такі поручні не псуються, не змінюють початкової форми, не просідають (за умови, що не буде перевищено рекомендоване навантаження).
 • Безпека — огорожа з нержавіючої сталі буде виконана точно за заданим проектом з урахуванням рекомендованих параметрів висоти, вимог до опорних поручнів та особливостей монтажу.
 • Якість — матеріал довго служитиме власнику завдяки правильному шліфуванню, обробці, строгому дотриманню всіх правил встановлення конструкції на вибраній ділянці.
Майстри прораховують кожен нюанс, враховують умови, в яких експлуатуватиметься металовироб. Параметри навантаження у приватному будинку чи громадській будівлі суттєво відрізняються – це буде враховано під час роботи над кресленнями.

Встановлення огорож з нержавіючої сталі

Незважаючи на різноманітність доступних типових шаблонів, кожна металоконструкція ретельно прораховується, щоб фінальний варіант був повністю адаптований відповідно до умов експлуатації. Нержавіючі огородження можуть бути встановлені:
 • На відкритих сходах – прямих або крутих, з різкими вигинами або без них. Пересування сходами без додаткової опори викликає певні незручності, а дітей це може бути небезпечно. Тому спеціальні обмежувачі, розташовані по обидва боки сходового маршу, виконують одночасно функцію захисту та опори.
 • На балконах, літніх терасах, оглядових майданчиках — встановлення елементів, що огороджують, стає першочерговим питанням безпеки. За відсутності обмежувачів відкриті ділянки, розташовані на висоті, становлять серйозну небезпеку, тому власникам розважальних закладів варто вчасно закрити це питання, щоб створити для клієнтів комфортні умови.
 • У приміщеннях з високим рівнем вологості — огорожа сходів з нержавіючої сталі може бути встановлена ​​в басейнах або інших кімнатах, в яких потрібно створити особливі умови для юних відвідувачів або маломобільної групи населення (дитячі або реабілітаційні центри, лікувальні заклади).</li >
Наші майстри готові до виконання нестандартних замовлень та завдань підвищеної складності. Ретельні розрахунки та грамотне складання креслень уможливили створення високонадійних металовиробів, які за рахунок спеціальних кріплень ретельно фіксуються на об’єкті, обмежуючи небезпечні ділянки.

Вартість огорож та поручнів з нержавіючої сталі

Немає єдиної ціни на всі види металоконструкцій. Балконні обмежувачі відрізняються від сходових рішень, до того ж майстри врахують особливості оформлення фасаду, а також внутрішніх приміщень, щоб створити універсальні перила та огорожі, які ідеально доповнять обраний концепт. У вартість закладено всі статті витрат, що виникають у процесі виготовлення або встановлення:
 • Матеріали — нержавіюча сталь є одним із найпрактичніших рішень, яке не іржавіє, не псується, не потребує додаткової обробки чи фарбування.
 • Робота — над виробництвом металовиробу працює ціла команда, що проробляє креслення, створює елементи майбутньої конструкції, підбирає типи кріплень, а також способи встановлення (зварювальний/збірний), які будуть актуальні з урахуванням обраного місця встановлення.
 • Монтаж — сходові огорожі з нержавіючої сталі доставляються на об’єкт у розібраному вигляді, після чого окремі елементи з’єднуються в окрему конструкцію.
Попередньо менеджер може назвати орієнтовну суму, але остаточна цифра буде відома лише після детального узгодження всіх умов співробітництва, отримання точних вимірів безпосередньо на об’єкті, розробки проекту металовиробу. Щоб замовити обмежувачі або поручні в Києві, зателефонуйте нам у робочий час для отримання всієї інформації, що цікавить. Після підписання офіційного договору співробітництва майстри оперативно виготовлять огорожі сходів із нержавіючої сталі, а головне, подбають про те, щоб вони були встановлені на обраній ділянці простору в обумовлений термін.