Флагштоки у Дніпрі

Виготовлення та встановлення флагштоків з нержавіючої сталі у Дніпрі

м. Дніпро Селянський Узвіз, 3А

Флагшток "Стандарт"
Флагшток "Стандарт"

Флагшток «Стандарт»

Класичні, прості, тому найпоширеніші флагштоки. У цій серії не передбачений антивандальний захист, тому установка конструкції рекомендована на огороджених територіях, що добре охороняються.

Споруда зручна у використанні за рахунок наявності наступних конструктивних елементів:

 • оригінальне навершие — стандартний плоский варіант або оригінальні декоративні елементи (символіка держави, геометричні фігури);
 • відкидна основа — положення конструкції легко змінюється з вертикального на горизонтальне;
 • надійний роликовий механізм — фіксація прапора на заданій висоті не потребуватиме значних зусиль.

Прапорна система виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі, якій не страшні різкі перепади температур, тривала дія прямих сонячних променів, сильні опади (у тому числі град або сніг). Завдяки корозійній стійкості матеріалу споруда служитиме не роки, а десятки років — прапор, що майорить на вітрі, незмінно прикрашатиме виділену площу. Правильні параметри виробу та подальша грамотна установка – гарантія того, що флагшток встоїть навіть за сильного вітру і прослужить заданий період часу.

Флагшток «Супер Стандарт»

Розмахуючи прапором — символ свободи, незалежності, нових досягнень, а також відмінний рекламний майданчик. Сотні людей пройдуть повз черговий барвистий плакат, але більше половини з них піднімуть голову вгору, щоб помилуватися тканинним полотном, що гордо риє на тлі небесної синяви.

Серія «Супер Стандарт» – удосконалене рішення, яке зробило доступним монтаж конструкції на будь-яких дозволених територіях. Основні параметри цієї серії:

 • антивандальний захист — флагшток можна встановити поза ділянок, що охороняються, адже зловмисникам знадобиться чимало часу та спеціальні інструменти, щоб зламати замок, а також дістатися до кріплень, розташованих усередині щогли;
 • поворотне навершие — змінюється напрям вітру, і одночасно змінює своє положення та полотно;
 • нахил щогли до 90 градусів — здійснюється за рахунок підстави, що відкидається.

Флагштоки вуличні виготовляються з нержавіючої сталі. Після виготовлення виробу в заданому розмірі майстри прибудуть на об’єкт для встановлення на спеціально підготовлену бетонну основу.

Флагшток «Баннер»

Щоб запам’ятатися цільовій аудиторії, можна використовувати вуличну підставку для прапора — вона стане ефективним маркетинговим інструментом, адже популярність бренду визначає його впізнаваність. Яскравий символ компанії незмінно асоціюватиметься з її успіхом, і встановлення такої конструкції окупиться сповна.

У рекламних цілях краще віддати перевагу серії «Банер», яку відрізняє ряд конструктивних особливостей та нестандартних рішень:

 • прапор розтягується на всю ширину (не менше 1 метра) — він незмінно добре помітний, а зображення на ньому добре помітне;
 • за рахунок банерного плеча конструкція обертається за напрямком вітру — прапор виконує покладені на нього функції незалежно від погодних умов;
 • передбачені спеціальні обтяжувачі — ця деталь забезпечує бездоганний вертикальний натяг.

“Банер” – флагшток, купити який стоїть з низки причин. Секційна щогла виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Фіксатор шнура надійно прихований від сторонніх, що дозволяє зберегти конструкцію від вандалів. Щоб зняти або замінити полотно, що розвівається, щоглу опускають, переводячи в горизонтальне положення.

Флагшток «Супер Баннер»

Для тих, хто віддає перевагу багатофункціональним рішенням, була розроблена серія флагштоків – «Супер Банер». Вона поєднала у собі переваги попередніх рішень, що виправдовує високу ціну виготовлення такої конструкції.

У комплект поставки входить все необхідне для подальшої установки. Після того як завершиться монтаж, у будь-яку погоду на вершині секційної щогли розмахуватиметься прапор — завдяки поворотній основі зображення на полотні буде добре помітне незалежно від напрямку вітру, а також при повній його відсутності. Основні параметри виробу:

 • міцна, надійна основа з нержавіючої сталі витримає рясні опади, постійний вплив ультрафіолетових променів;
 • прихований фіксатор шнура вбереже прапор від тих, хто вирішить зазіхнути на його збереження;
 • заміна полотна займає мінімум часу і не вимагатиме проведення складних маніпуляцій.

Для розміщення державних прапорів, проведення рекламної акції або оригінального оформлення території навколо комерційного об’єкту (торговельні або офісні будівлі) саме «Супер Банер» стане найкращим вибором. Щоб купити флагшток вуличний, потрібно вказати бажані параметри, а майстри виконають повний цикл робіт, щоб конструкція оперативно прикрасила призначене для неї місце.

Виробництво флагштоків у Дніпрі

Компанія ЛегоСталь виробляє прапорозберігаючі системи з нержавіючої сталі. Грамотне опрацювання основних вузлів зробило експлуатацію конструкції зручною і одночасно забезпечило довгострокову службу вуличних підставок для прапора. Для розміщення державних символів або рекламних повідомлень розроблено різні види споруд, кожне з яких діє довгострокова гарантія.

Переваги вуличних флагштоків з нержавіючої сталі

При виборі матеріалу виготовлення телескопічної щогли потрібно враховувати його експлуатаційні параметри. Гладка нержавіюча сталь з легким металевим блиском універсальна – вона поєднується з будь-яким фасадним оформленням, створюючи єдину гармонійну композицію. Переваги такого рішення:
 • відсутність корозійних пошкоджень;
 • стійкість до впливу зовнішніх факторів (промені палючого сонця, рясні опади, механічні удари);
 • термін служби, який становить кілька десятиліть;
 • підвищена міцність, що забезпечує хорошу опірність в умовах змінного впливу поривів вітру на прапорні системи.
Вироби не вимагають фарбування або додаткової обробки спеціальними захисними складами, а також відрізняються високою придатністю до ремонту. Флагшток телескопічний можна купити для постійної установки на території або як тимчасовий рекламний інструмент, що використовується в період проведення розважальних або виставкових заходів.

ЛегоСталь: розробка, виготовлення та монтаж флагштоків

ЛегоСталь створює прапорні системи із застосуванням антивандальних технологій, впроваджуючи особливі рішення, які спрощують використання конструкції та сприяють збереженню тканинного полотна. Розробляючи висококонкурентні продукти, ми наголошуємо на якості, щоб споруда служила власнику протягом тривалого часу. Для замовлення потрібно:
 • визначити параметри майбутньої конструкції флагштока, її висоту, наявність додаткових опцій, бажане розташування прапора (вертикальне або горизонтальне);
 • узгодити умови, ціну, терміни виготовлення, процес монтажу системи на об’єкті;
 • підписати офіційний договір, де детально прописані всі деталі майбутньої співпраці.
Універсальна підставка для прапора буде оперативно виготовлена ​​та доставлена ​​на місце встановлення. Щоб дізнатися детальніше, а також купити в Дніпрі телескопічний флагшток, зв’яжіться з нами прямо зараз – ми надамо детальну безкоштовну консультацію та розповімо про доступні види прапорних систем.